Перші знайомства з трьома персонажами jrpg tales of luminaria

19

Компанія bandai namco представила три нових трейлера по майбутній мобільній грі jrpg tales of luminaria, в кожному з яких знайомить з майбутніми персонажами з фракції федерації.

У першому представлений молодий хлопець з ім’ям лео фуркад(leo fourcade). Слідуючи вченням своєї покійної бабусі, він намагається “жити благородно”. Після вступу в академію лицарів зі своїми друзями і приєднання до блейзу, лео старанно тренується, щоб поліпшити свої навички і помститися імперії за знищення його рідного міста.

У другому показується подруга дитинства лео і хьюго, селія арв’є(celia arvier), яка разом з ними вступила в академію, а згодом приєдналася до блейзу. Вона дуже прив’язана до своїх друзів і весь час пильно за ними стежить, але одного разу один випадок змусив її відчути себе відстороненою від них.

У третьому нас знайомлять з мішель букей(michelle bouquet). Все дитинство її виховував дідусь, навчаючи медицині. Вона вступила в академію за рекомендацією однієї особистості і тепер так само складається в рядах блейза. Крім її прекрасного мистецтва лікування, мішель здатна ще надихати своїх союзників у важких ситуаціях.

Реліз tales of luminaria відбудеться на ios і android. Дата релізу поки залишається невідомою, але, можливо, нам розкриють її на швидкій ігровій виставці tokyo games show 2021. До слова, передреєстрація вже відкрита.