Performancetest

23

Performancetest — набір стрес-тестів, результати яких порівнюється з онлайн-базою результатів тестування комп’ютерів інших користувачів програми. Автором є компанія passmark-відомий розробник програм і обладнання для тестування заліза. Їм же належить потужний комплекс тестування залізаburnintest.

Performancetest вміє тестувати процесор, пам’ять, диск і відеокарту при роботі з двомірною і тривимірною графікою. Головна особливість цього тесту-порівняння результатів з величезною і регулярно поповнюється базою раніше протестованого обладнання, що містить більше мільйона результатів інших користувачів performancetest. Це дозволяє зрозуміти, наскільки потужний комп’ютер, порівняно з іншими і виявити слабкі сторони. Розробники рекомендують використовувати програму для перевірки впливу змін конфігурації та оновлення обладнання.

інтерфейс performancetestпроцес тестування

Результати

Для кожного компонента передбачено кілька тестів і користувачеві доступний запуск як всього набору, так і окремих тестів. Також кожен тест має набір налаштувань. Настроюваність тестів дуже корисна для більш точної оцінки відмінностей при оновленні обладнання.

А ще performancetest може працювати з завантажувальної флешки. Це дуже зручно для виїзних адміністраторів, комп’ютерних майстрів та інших професіоналів, кому потрібно тестувати чуже обладнання.

Windows-версія performancetest коштує 30 usd, а повнофункціональна пробна версія пропрацює 30 днів. Версії тесту для gnu / linux і android поширюється абсолютно безкоштовно.