Oppo показала нову coloros 12

39

Oppo анонсувала coloros 12, останню версію системи на базі android. Оновлення буде доступне для телефонів oppo, а також для продаваних на території китаю пристроїв oneplus. Для смартфонів на міжнародному ринку, як нещодавно заявила oneplus, буде вироблено об’єднання бази oxygenos і coloros в рамках часткового злиття з oppo.

Джерело: theverge.com

У coloros 12 не так багато відмінностей від 11-ї версії: стало більше контрастних кольорів, більше простору, щільність інформації на екрані дещо знизилася. Іконки піддалися невеликому редизайну, зроблений акцент на текстурі і ефектах глибини. У всьому інтерфейсі була поліпшена робота більш ніж 300 анімаційних ефектів, а за допомогою алгоритмів штучного інтелекту знижено число затримок і підвисань.

Джерело: theverge.com

Слідом за android в coloros 12 з’явилися нові інструменти конфіденційності, наприклад, виведення повідомлень, коли запущене додаток використовує камеру або мікрофон. Додалася можливість управління телефоном з комп’ютера під windows 10 або 11, збільшилася кількість доступних інструментів на викликається свайпом панелі, крім того, з’явилася можливість створювати 3d-аватари — функція отримала назву omoji.

Coloros 12 дебютує як оновлення для флагманського телефону oppo find x3 pro photographer edition. У жовтні буде запущено обмежене публічне бета-тестування для власників пристроїв серій oppo find x3 і oneplus 9, більш ранні моделі додадуться в список в листопаді і грудні. Зрештою, уточнили в oppo, coloros 12 буде доступна для більш ніж 110 моделей телефонів і 150 млн користувачів по всьому світу.