Oppo a55 4g. Так буде виглядати новий недорогий смартфон з 50-мегапіксельною камерою і батареєю ємністю 5000 маг на борту

18

На початку цього року компанія oppo представила смартфон a55 5g, а тепер готує до випуску його 4g версію.

Поки ще неоголошена офіційно новинка недавно пройшла сертифікацію в тайванському бюро ncc, а тепер наші колеги з сайту 91mobiles поділилися її якісними зображеннями, що проливають світло на особливості дизайну смартфона.

На цих зображеннях ми бачимо, що на відміну від свого попередника мав дисплей з каплевидним вирізом, oppo a55 4g отримає дисплей з отвором під об’єктив фронтальної камери.

Крім того, ми бачимо, що основна камера цієї моделі буде виконана на базі 50-мегапіксельного сенсора, а сканер відбитків пальців у неї буде розміщений на бічному торці корпусу і вбудований в кнопку включення. На ринок 4g версія телефону буде надходити трьох колірних варіантах-чорному, зеленому і градієнтно-синьому.

Згідно документації ncc смартфон оснастять акумулятором з ємністю 5000 маг і підтримкою технології швидкої зарядки потужністю 18 вт.

На жаль, це все відомості про новинку, якими ми володіємо на поточний момент. Тип процесора, обсяги оперативної пам’яті і сховища, а також ціна і дата релізу oppo a55 4g поки невідомі.

Джерело

схожі матеріали: