Olliolli world демонструє новий біом і підтверджує 120 fps на консолях нового покоління

26

Розробник roll7 нещодавно продемонстрував новий біом olliolli world , який буде доступний для вивчення, коли гра вийде в кінці цього року. Бернтрок є одним з п’яти унікальних біомів в радландії, і він завантажений гігантськими скам’янілостями, курною кам’яною архітектурою.

Саймон беннетт – генеральний директор roll7-сказав, що, хоча бернтрок – це біом пустелі, ви зіткнетеся з безліччю живих персонажів, які допоможуть вам у вашій подорожі. Це також місце, де ви вивчите нові навички та вдосконалюєте ті, які вже є у вашому репертуарі, перш ніж перейти до більш складних місць.

«незважаючи на те, що це пустеля, вона не безплідна, а повна характеру, і це було те, що здавалося нам дійсно важливим, коли ми розробляли нашу гру – ми хочемо, щоб це був живий, дихаючий світ для гравців. Рівні в бернтроку призначені для того, щоб навчити вас новим технікам, таким як захоплення, і в той же час надати вам можливість відточити навички, які ви розвинули в грі до сих пір».

Найкраще те, що ви зможете випробувати гру з 120 fps на консолях наступного покоління.

«на ps5 ви зможете оцінити всі епічні і супер божевільні деталі рівня в приголомшливому 4k. А коли ви повністю руйнуєте рівень, пов’язуючи трюк за трюком на максимально можливій швидкості вниз по найбільшому пагорбу? ніякого стресу, тому що ви будете робити це при 120 fps».