Огляд прогамми insta saver

10-20-2021

Додаток instagram вже перевершив практично будь-які інші аналоги для соціальних мереж з точки зору як використання, так і популярності. Також хочемо вам порекомендувати программу Insta Saver App , це найкраща программа для скачування фото. Сьогодні багато хто навіть веде успішний бізнес через instagram, використовуючи десятки різних методів просування. Соціальну мережу використовують як великі бренди, так і приватні особи для створення унікальної індивідуальності та присутності в електронних медіа.

Але є одна функція, про реалізацію якої багато людей давно просили розробників instagram – вивантаження (збереження) своїх або чужих сторіс (історій). На жаль, поки ж власники сервісу не поспішають реалізовувати такий функціонал. Але ж історії в instagram зникають через добу після публікації. Не дивно, що передплатники хочуть зберегти цікаві моменти з життя тих, за ким вони спостерігають, або просто свої.

Але хто сказав, що сторіс повинні неодмінно зникати? є кілька способів зберегти їх, і за допомогою створення архіву самим користувачем, і за допомогою сторонніх додатків для instagram.

Як зберігати свої сторіс instagram на телефоні

Завантаження сторіс на iphone-відносно простий процес. Але якщо ви хочете завантажити кілька сторіс у вигляді окремих файлів, вам буде потрібно зберегти кожну окрему історію вручну. Зверніть увагу, що цей метод працює тільки на iphone – користувачам android доведеться використовувати інші варіанти.

1. Відкрийте програму instagram.

2. Натисніть кнопку “ваша історія”, розташовану в лівому верхньому кутку екрану і перегляньте те, що хочете завантажити.

3. Під час відтворення торкніться кнопки з трьома крапками “ще «і виберіть»зберегти”.

4. Для збереження конкретного сторіс виберіть “зберегти фото» відео)«, а для збереження всіх поточних історій у вигляді окремого вертикального відео виберіть» зберегти історію” (save story).

Ви можете також завантажувати сторіс прямо в момент їх створення, натиснувши кнопку завантаження (стрілку вниз над прямою лінією) перед публікацією.

Як налаштувати автоматичне збереження (або архівування) своїх сторіс instagram на телефоні

1. Відкрийте програму instagram.

2. Перейдіть у свій профіль (значок з вашим аватаром на нижній панелі інструментів).

3. Натисніть на значок з трьома горизонтальними лініями і виберіть “налаштування”.

4. Перейдіть по шляху конфіденційність → історія.

5. У розділі «збереження» включіть опцію збереження сторіс instagram в свій архів. На цьому екрані ви також можете налаштувати збереження сторіс у фотогалерею свого телефону.

6. Коли ви включите архівування, то зможете отримати доступ до своїх старих сторіс через архів. Для доступу до нього треба перейти в свій профіль, а потім натиснути на три рядки у верхньому правому куті екрану і вибрати «архів».