Office 2013, Office 365 зявилися у продажу

381

Корпорація Microsoft, раніше оголосила початок продажу Office 2013 в лютому цього року, випередила події і представила нову версію популярного набору офісних додатків вже зараз.


На офіційному сайті , присвяченому MS Office, вже пропонується оформити підписку на Office 365 або придбати повноцінний Office 2013 в різних редакціях.

Версія, що розповсюджується по підписці є для звичайних домашніх користувачів якимось новим продуктом, раніше не використовується. По суті вона не відрізняється від старого доброго Microsoft Office і пропонується оплатити використання не відразу, а щомісяця або щорічно.

Office 365 у версії «для дому розширений» включає весь набір офісних додатків MS Office, а також додатковий обсяг хмарного сховища SkyDrive для зберігання документів та надання доступу до них з будь-якої точки земної кулі. Крім того, така версія Office може бути легально встановлена одночасно на п’ять пристроїв, включаючи планшетний ПК Surface і комп’ютери Mac.

Вартість річної передплати на таку редакцію складе 2499 рублів в рік, при бажанні, можна оформити і поновлювану щомісячну передплату – в такому випадку ви будете оплачувати 217 рублів в місяць.
Office 2013 и Office 365 появились в продаже

Для безкоштовного користування існує пробна версія на місяць
Office 2013 и Office 365 появились в продаже

Також доступні для покупки і «традиційні» набори MS Office 2013: «для дому та навчання», «для дому та бізнесу», «професійний». Вартість версій 3499 рублів, 9799 рублів і 17999 рублів відповідно.
Office 2013 и Office 365 появились в продаже

Можна придбати і окремо взяті додатки (Word, Exvel, PowerPoint та ін.).
Office 2013 и Office 365 появились в продаже

Всім користувачам, які оформили передплату на використання офісного ПЗ, Microsoft буде відразу ж пропонувати всі оновлення і доповнення після їх офіційного релізу протягом всього терміну передплати. Цей крок скасовує існував раніше 3хлетний цикл оновлення і дозволяє використовувати актуальні версії продукту в будь-який момент.

У чому відмінність MS Office 2013 :

– Простий інтерфейс , який схожий на Windows 8 Metro;
– Інтеграція з хмарним зберіганням SkyDrive, створені документи зберігається у сховищі;
– Перегляд і редагування формат PDF;
– Вставка відео з інтернету, як Youtube;