Одні з кращих утиліт для форматування флешки

108

Найчастіше стандартними засобами windows відформатувати флешку не вдається. Безумовно, іноді справа не в операційній системі, а в самій флешці – вона просто могла вийти з ладу. Однак, спробувати її відновити все ж варто. Саме тому ми в даній статті зібрали кращі утиліти для форматування флешки через комп’ютер. Сподіваємося, що ви розумієте, дані, що знаходяться на запам’ятовуючому пристрої, будуть безповоротно загублені.

Кращі утиліти для форматування флешки

Насправді, подібних програм на просторах інтернету дуже багато і нам довелося постаратися, щоб відібрати найкращі і дієві з них. Вони відрізняються один від одного функціоналом, підтримкою виробників і методами повного очищення флешок. Всього в даній статті ми зібрали чотири програми, якщо жодна з них не впорається з форматуванням – флешка дійсно вийшла з ладу.

Hdd low level format tool

Утиліта була створена сайтом hddguru. Основне призначення полягає в низькорівневому форматуванні всіх носіїв інформації: від жорстких дисків і до флешок. Вона працює практично з усіма інтерфейсами: від (sata) і ide до usb і firewire. Список підтримуваних накопичувачів обмежується відомими брендами на кшталт: samsung, wd та ін.також за допомогою даної програми можна відформатувати і sd-карту, скориставшись кардрідером.

Софт раз і назавжди зітре всі дані, які коли-небудь знаходилися на пристрої – проводиться якісне форматування на побайтовом рівні. Крім іншого, є можливість зміни розміру накопичувача аж до 262 143 гігабайт. Підтримує більшість зовнішніх пристроїв, що підключаються через usb-порти (тобто, флешки). В автоматичному режимі використовується ultra-dma очищення. При такому вигляді форматування буде очищена таблиця розділів, mbr і, само собою, втечуть всі дані, що зберігалися тут – аж до останнього байта.

Hp usb disk storage format tool

Дана утиліта призначена не тільки для форматування флешок, але і створення з них завантажувальних usb-носіїв, наприклад, для переустановлення операційної системи. З назви зрозуміло, що розробила її компанія hp. Працює з розділами всіх популярних форматів: ntfs, fat, fat32. Останні версії програми здатні працювати з usb 3.0 флешками.найчастіше утиліта рятує тоді, коли windows навідріз відмовляється від форматування проблемних флеш-карт. Підтримує флешки всіх виробників.

Transcend jetflash recovery tool

З назви стає ясно, що утиліта проведена компанією transcend, що має чималу вагу на ринку запам’ятовуючих пристроїв. Звичайно ж, в першу чергу вона призначена для відновлення працездатності флешок під даним брендом, але на практиці вона відмінно справляється і з форматуванням запам’ятовуючих пристроїв від інших виробників.

Sd formatter 4.0

Ще одна вельми відома програма, яка врятувала життя жодної тисячі флешок. Як ви пам’ятаєте, windows далеко не завжди справляється з цим завданням, та й робить вона це досить “криво”. А тому для форматування флешок краще використовувати подібні утиліти.програма підтримує флешки всіх виробників, а також sd-карти при наявності у вас кардрідера.

Ось ми і розібрали кращі в своїй категорії утиліти для форматування флешки, а вибір залишається за вами, якщо ж ви користуєтеся іншою зручною утилітою, то повідомте про її переваги в коментарях нижче.