Нові трейлери персонажів jrpg tales of luminaria

73

Після представлення героїв з фракцій” федерація “і” шукачі пригод “розробнику bandai namco залишилося познайомити фанатів з бійцями з”імперії”. Раніше нам вже показали августа, гаспара і лаплас, і тепер настала черга наступної “пачки” персонажів, за яких можна буде зіграти в майбутній мобільній jrpg tales of luminaria.

У першому трейлері представлений “білий вовк” імперії — олександра фон зонне (alexandra von sonne). Поряд з лаплас і августом вона є однією з підрозділу “альфа” і, незважаючи на суперечливі погляди союзників, готова разом з ними йти вперед.

У другому знайомлять з ще одним бійцем загону “альфа” — “чорним вовком” бастьєном форд (bastien forge). Маючи просто переважну міць, якої немає ні в одного солдата, він позбавлений всяких емоцій і готовий докласти всіх зусиль на виконання будь-якої місії.

Третій трейлер підносить егоцентричного солдата фалька( falk), який був особисто завербований августом в армію імперії. Цей герой мріє про велику славу шляхом різних військових подвигів, тому в кожному завданні він викладається на всі 100% і намагається виділитися серед інших бійців.

Дата виходу tales of luminaria все так же залишається неанонсованою, але вже доступна попередня реєстрація на android і ios, тому реліз гри, швидше за все, відбудеться вже в найближчому майбутньому.