Нове оновлення в marvel’s avengers прибрало захист denuvo drm в пк-версії

97

Нове оновлення для пригодницького екшену marvel’s avengers виправляє кілька проблем і повністю прибирає захист denuvo drm на пк.

Версія апдейта 2.02 виправляє одну з найзначніших помилок, яка пов’язана з багаторазовим збільшенням шкоди при носінні певного спорядженням на супергерої чорна пантера. Йдеться про костюм неанди (nehanda), і якщо раніше гравці, що носять його, при отриманні баффа на шкоду підвищували його до такої міри, що могли поодинці вбивати багатокористувацьких босів за кілька секунд, то тепер ця можливість пропала.

Іншою важливою частиною оновлення стало рішення crystal dynamics прибрати захист denuvo drm з версії гри для пк. Можливо, це було зроблено з метою збільшення продуктивності, адже раніше вже було помічено, на прикладі resident evil village, що без drm гра працює краще або ж просто закінчився термін договору, адже пройшло 12 місяців з релізу гри. У будь-якому випадку нам залишається тільки гадати, так як розробники навіть не оголосили про видалення захисту, не кажучи вже про причини.

З виходом останнього оновлення в marvel’s avengers крім різних виправлень і змін, додали дві нові ланцюжки багатокористувацьких місій і ще кілька нових речей. Більш детально про це можна прочитати на офіційному сайті.