Нове оновлення додасть в» мрії«нову гру і створення мрій 2.0

43

Студія media molecule анонсувала вихід нового оновлення для ігриdreams (»мрії”), яке додасть нову гру від третьої особи вжанре dungeon crawler, створеної media molecule, і обновленнийінтерфейс для творчого режиму.

Подробицями майбутнього оновлення поділився з редакциейplaystation blog редакционныйменеджер media molecule джен симпкинс:

Пригоди кличуть! бігайте по підземеллях, винищуйте чудовиськ і руйнуйте замки-ancient dangers: a bat’s tale вже доступна!

Ancient dangers: a bat’s tale, гра в жанрі dungeon crawler, створена ексклюзивно для» мрій ” командою media molecule, ждетсамих відважних воїнів. Любите метушливі поєдинки з незвичайнимиврагами? або віддаєте перевагу вирішувати хитромудрі головоломки? хочете отримати величезного, ікластого і зарозумілого дракона? тоді в цьому випадку вам не доведеться нудьгувати.

знімок екрана з гри ancient dangers: a bat’s tale.орки-близнюки скорія і габро біжать вгору по сходах вподземелье, що кишить кровожерливими рослинами.

Боріться поодинці в ролі хороброї скорії або покличте другаіграть за габро — її брата-близнюка (для локальної гри вам всерівно буде потрібно підключення до інтернету). Перемагайте ворогів івикористовуйте режим берсерка, щоб отримати якомога більше очок іпокорити заповітну вершину списку лідерів.

Скорія і габро піднімають мечі до неба, щоб включити режимберсерка. З клинків б’ють блискавки.

Чи зуміють скорія і габро знайти цілющу траву, яка вилікує бабусине хропіння? чи зможе уїдлива кажан повернутися? як так вийшло, що дракон опанував мистецтво флористики?погравши, ви дізнаєтеся відповіді на всі ці і, можливо, інші питання!

орки-близнюки дивляться в камеру з спантеличеними особами.

На честь виходу ancient dangers: a bat’s tale ми представляємо вампятерку чудових креслять, створених за образом запоминающихсяперсонажей гри. Тільки погляньте на цих пустунів!

Але це ще не все! у свіжому оновленні ми також значітельнопреобразілі створення мрій!

створення мрій

Знімки екрану з оновленими шаблонами створення мрій.

Коротко для непосвячених: «створенням мрій» називається творчийрежим «мрій». Ми помітили, що новачкам буває складно розібратися в цьому, тому ми розробили систему шаблонів і поліпшили інтерфейс. Сподіваємося, що це велике оновлення полегшить і прискорить створення ваших перших ігор в «мріях» і зробить його ще цікавіше.

У вдосконалену версію створення мрій входять зручні шаблони нудьгувати нових елементів для двомірних платформерів, ігор жанраdungeon crawler, сайд-скроллерів, міні-гольфу і багато чого іншого.тут навіть є окремий шаблон для ancient dangers: a bat’s tale,який містить величезний набір для будь-яких творчих примх.

Завдання і покажчики шаблонів проведуть вас по всьому процесурозробки, завдяки чому він сам буде нагадувати захоплюючу гру! якщо ж ви застрягли на якомусь моменті, на допомогу придетсайтindreams.me: просто відвідайте наш розділ дляшаблонів, щоб знайти додаткові відомості і получітьподдержку.

Ми також внесли деякі зміни в інтерфейс створення мрій,щоб ви швидше знаходили саме те, що шукаєте.

Новий початковий екран.

На новому початковому екрані доступні сторінки з оглядами всіхшаблонів. Ми вказали їх складність (або окремих частин всередині них) для користувачів з різним рівнем досвіду. Шаблони для новічковпомогут освоїтися в творчому режимі, вимагаючи просто вставляти елементи. Шаблони середньої складності навчать підключати елементипроводами. Більш просунуті шаблони познайомлять вас з оптимізацією ігор і іншими прийомами.

Крім того, ви знайдете нові розділи з кращими елементами длятворень, популярними авторами «мрій» і подіями спільноти, а також безліч нових довідкових статей з посиланнями на підтримку в qr-кодах.

Нові довідкові статті, що містять qr-коди з посиланням на підтримку.

Тепер вміст сторінки створення мрій буде підлаштовуватися підваші інтереси і проведений в «мріях» час! тільки почали грати?ми покажемо вам те, що навчить вас азам творчості. Якщо ж виімеете деякий досвід, то на сторінці відобразяться наші добірки з найкращими будівельними блоками від спільноти.

Ми ще не згадали про безліч інших речей, які включені вце оновлення. Щоб дізнатися більше подробиць, ознайомтеся з повним описом оновлення!

Фух! ось таке скромне оновлення. Жарт. Воно величезне!насолоджуйтесь! будемо раді побачити вас в списках лідерів ancientdangers: a bat’s tale і подивитися, як бувалі і нові мрійники відкривають радість творчості в «мріях».