Нове оновлення battlefield 2042 зламало гру для багатьох користувачів

61

Ea робить все можливе, щоб виправити battlefield 2042, останнє оновлення як стверджується, виправляє більше 150 проблем, але схоже, що новий патч тільки підлив масла у вогонь. У мережі почали з’являтися повідомлення про те що в останньому оновленні є критична помилка, через яку багато користувачів пк не можуть використовувати нормально миша для горизонтального введення, ви можете дивитися вгору, ви можете дивитися вниз, але дивитися наліво або направо ви більше не зможете, інноваційний геймплей в дії. На щастя, користувач reddit прийшов всім на допомогу і дав покрокову інструкцію для вирішення цієї проблеми:

  • закрийте гру.
  • відкрийте файл … Documents battlefield 2042 settings profsave_profile.
  • видаліть всі рядки, що починаються з gstkeybinding.infantry.
  • запустіть гру

Цей гайд допоміг багатьом користувачам, і спільнота аплодувала цьому герою за те, що він прийшов їм на допомогу. Незабаром після того, як це виправлення з’явилося на reddit, провідний дизайнер гри dice, який відповідав на питання шанувальників, так само поділився цим способом вирішення проблеми

Так само після установки оновлення, безліч гравців зіткнулися з помилкою 1004g, яка не дозволяє довантажувати дані з серверів, і гравці не можуть зіграти ні в один з режимів. При завантаженні карти ви отримаєте повідомлення про проблему, і гра викине вас в головне меню. Dice в курсі проблеми і намагається її вирішити.

Оновлення виправляє відомі помилки, покращує інтерфейс і баланс, а також додає в гру щотижневі місії, які почнуться з наступного тижня. У нагороду за їх виконання ви будете отримувати косметичні предмети. Докладний патчноут ви можете прочитати тут. У найближчі дні планується випустити ще два оновлення, які, можливо, зроблять гру такою, якою вона повинна була бути при запуску.

Battlefield 2042 в даний час доступна на xbox one, xbox series x/s, ps4, ps5 і пк. Гра отримала значно поганий прийом з моменту запуску з десятками тисяч негативних відгуків користувачів на steam, в той час як її оцінка metacritic є найнижчою в серії на сьогоднішній день.