Next-image awards 2021: конкурс мобільної фотографії з призами до $10 000

13

Компанія huawei продовжує прийом заявок на один з наймасштабніших у світі конкурсів мобільної фотографії next-image awards 2021. Учасники зможуть поборотися за грошові призи, ознайомитися з тисячами дивовижних робіт в жанрі мобільної зйомки, а також отримати шанс виграти флагманський смартфон huawei p50.

Організатори конкурсу нагадують, що прийом робіт триватиме аж до 30 листопада 2021 року. Для участі в досить зареєструватися за одним з посилань: на офіційному сайті next-image awards 2021, або на сторінці спільноти huawei в росії. У конкурсі можуть брати участь автори фото – і відео робіт в одній з десяти категорій: «портрет», «колір», «ніч», «телеоб’єктив», «монохром», «моментальний знімок», «ширококутне фото», «історії», «супермакро».

Компанія підготувала ряд цінних призів для користувачів, які представлять на конкурс найбільш видовищні і зачаровують роботи: флагманські смартфони huawei p50, розумний годинник huawei watch 3, а також грошові призи в розмірі до $10 000. Серед тридцяти російських учасників додатково будуть розіграні смартфони huawei nova 8, а також tws-навушники freebuds 4.

Оцінювати роботи будуть експерти з усього світу: художній критик і куратор конкурсу карен сміт, продюсер радіо і телебачення, а також засновник проекту the explorer олів’є шабодо, торішній переможець конкурсу, фотограф лінь хайінь та інші відомі особистості, пов’язані зі світом фотографії. Період проведення конкурсу-з 13 вересня по 30 листопада 2021 року.