Newpipe. Додаток дозволяє дивитися youtube без реклами оновилося до версії 0.20.3. Покращена швидкість завантаження відео, доданий новий жест і цілий ряд інших поліпшень (оновлено: версія 0.20.10 з підтримкою глав і вкладками)

82

Багатьом власникам android пристроїв відомо, що якщо ви хочете дивитися youtube відео без реклами, то одним з рішення є використання таких додатків як, наприклад, youtube vanced або newpipe. Нещодавно друге з них оновилося, отримавши ряд нововведень.

Розробники newpipe випустили свіжу (0.20.3) версію програми, в якому була поліпшена швидкість завантаження відео з youtube, доданий новий жест для закриття плеєра, а також цілий ряд інших поліпшень, а також виправлень помилок.

У попередніх версіях програми щоб закрити вбудований програвач вам потрібно було провести вниз по його екрану, щоб переключитися на міні-плеєр, а потім знову провести вниз, щоб закрити і його. Тепер ви можете закрити вбудований програвач одним жестом, провівши по екрану вниз двома пальцями.

Друге значне поліпшення полягає в тому, що newpipe тепер завантажує відео з youtube набагато швидше. Як пояснюють розробники ” youtube видалив обфускацію для більшості своїх url-адрес, тому тепер ми можемо отримати до них прямий доступ, що значно прискорило завантаження відео! код деобфускації як і раніше кешується на випадок, якщо він знадобиться ».

Серед інших заслуговують на увагу змін і поліпшень:

Повний перелік змін і доповнень, а також список виправлених помилок і недоробок ви знайдете за посиланням на джерело нижче.

завантажити інсталяційний apk файл newpipe 0.20.3 ви можете за цим посиланням

Джерело

додано 16.02.2021:

Розробник випустив чергову (0.20.10) версію програми. Тепер newpipe підтримує глави у відеороликах. Функція розбиття відео на глави була представлена в травні минулого року і тепер ви зможете вибирати потрібну частину для перегляду.

Крім того, в додатку на сторінці з відео з’явилися вкладки в нижній частині екрана для доступу до коментарів, схожим відео і опису.

Серед інших змін: підтримка пошуку sepia для peertube, можливість перемикатися між відтворенням / паузою за допомогою апаратної кнопки пробілу (наприклад, при використанні scrcpy або клавіатури bluetooth), якщо програвач знаходиться в повноекранному режимі, а також цілий ряд інших поліпшень.

Джерело

схожі матеріали: