Недавній витік даних twitch розкрив розподіл доходів серед стримерів-розбагатіти на трансляціях здатні небагато

13

Співробітники видання the wall street journal (wsj) провели аналіз розподілу доходів серед користувачів потокового сервісу twitch на основі інформації, що потрапила в мережу через недавній витік даних.

Джерело зображення: twitch

Для складання звіту в wsj проаналізували близько 4,9 млн облікових записів. Майже 900 тис. Акаунтів журналістам довелося виключити, так як за період з липня 2019 року по вересень 2021-го вони або не заробили нічого, або навіть втратили гроші.

Витік також показав стрімке зростання бізнесу twitch: за останні два роки виплати стримерам потроїлися і до теперішнього моменту досягають близько $100 млн щомісяця.

Заробітки twitch-стримерів по місяцях (джерело зображення: the wall street journal)

Всього в 2021 році twitch виплатила стримерам понад $889 млн ($517 млн за той же період в 2020-му), проте ці багатства розділені нерівномірно: більше половини суми припало на менш ніж 1% користувачів.

Половина стримерів, які отримують виплати (для цього аккаунт повинен заробити $100), в поточному році розбагатіла менш ніж на $28 — проти більш $5 млн доходу у самого високооплачуваного користувача 2021-го.

Доходи twitch-стримерів в 2021-му-тільки 5% в цьому році заробили більше $1 тис. (джерело зображення: the wall street journal)

Twitch інформацію з матеріалу the wall street journal не прокоментувала, проте видання зазначає, що стримери, які повідомили про витік інформації про свої доходи, підтверджують її точність (різночитання становили не більше 25 центів).

Нагадаємо, на початку жовтня хакер виклав у відкритий доступ вихідний код twitch і відомості про виплати. Як з’ясувалося, витік став можливий через помилку в конфігурації сервера.