Наступною версією android може стати android 12.1

76

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Google розкрила інформацію про наступну версію android. Наступна версія android може стати невеликим оновленням в порівнянні з android 12, вихід якої повинен відбутися через кілька тижнів. Традиційно незначні зміни версії називаються точковими оновленнями, але google не випускала точкових оновлень з моменту виходу android 8.1 oreo в 2017 році. Якщо google дійсно працює над оновленням android 12.1, то, можливо, його запуск відбудеться разом з серією pixel 6.

Крім того, сьогодні компанія оголосила про п’яту бета-версію android 12, останню бета-версію перед випуском стабільного оновлення. Напередодні випуску розробникам рекомендується оновити свої додатки до рівня api 31. Рівень api, відповідний поточній версії android 11 має значення 30. Кожен новий рівень api супроводжувався збільшенням номера версії android, за винятком api рівня 20, який відповідає ексклюзивній версії android 4.4 kitkat для носяться пристроїв. Таким чином, якщо буде виявлено, що google підвищила рівень api, можна з упевненістю припустити, що це станеться і в номері версії.

Природно першим припущенням було те, що рівень api 32 буде відповідати android 13. Однак виявлено деякі докази в aosp gerrit (h / t xda recognized developer luca020400), які припускають, що рівень api 32 відповідає android 12 «sc-v2», а не android 13. У новій зміні коду змінюється рівень api, щоб новий ndk api був спочатку доступний з 32 на 33. Рівень api 33 відповідає android 13, що на два рівні api вище, ніж у майбутнього випуску android 12 (рівень api 31).

Ймовірно, що «sc» в «sc-v2» означає «snow cone» – кодова назва для android 12. У кількох інших змінах коду, представлених в aosp gerrit, згадується sc-v2-dev, але жоден з них не передбачає, що sc-v2-dev підвищить рівень api. З урахуванням нових доказів, які з’явилися сьогодні, здається ймовірним, що google випустить проміжне оновлення між android 12 і android 13. Однак також можливо, що цей новий рівень api взагалі не буде супроводжуватися новим номером версії, або новий рівень api буде відповідати випуску системи, орієнтованої на інший форм-фактор пристроїв.