Налаштування Wi-Fi на ноутбуці. Як підключитися

325

Wi-Fi на ноутбуці необхідний для використання бездротової мережі, без якої повноцінно відчути головна перевага ноутбука – мобільності – неможливо. Дійсно, використовувати ноутбук і при цьому “прив’язувати” до місця мережевим шнуром не зовсім логічно. Звичайно, найчастіше швидкість Wi-Fi, залишає бажати кращого, але головний її плюс не в швидкості.

Всі сучасні портативні пристрої – ноутбуки, нетбуки, смартфони, планшети – в обов’язковому порядку мають Wi-Fi модуль для підключення до бездротової мережі.

Процес установки простий і не вимагає спеціальних навичок і знань. Розглянемо налаштування Wi-Fi на ноутбуці з встановленою Windows 7, оскільки ноутбуки з передвстановленою Windows XP вже давно зникли з продажу, а в Windows 8 цей процес ідентичний описаному нижче.

Отже. почнемо налаштування Wi Fi на ноутбуці з windows 7 (seven).
У правому нижньому кутку екрану ноутбука на панелі сповіщень є значок Wi-Fi мережі (біля годинника і налаштувань гучності). При відсутності активних підключень він буде сірого кольору і позначено жовтою “сніжинкою”. У мене підключення здійснюється через мережевий кабель, тому значок іншого.


Клацаємо по цьому значку лівою кнопкою миші і побачимо список всіх доступних мережевих і бездротових підключень. Навпроти кожної бездротової мережі показаний рівень сигналу за п’ятибальною шкалою, тобто відповідно чим більше “смужок” тим якість краще.
все доступные подключения на ноутбуке

Бувають такі доступні бездротові мережі, біля яких стоїть жовтий знак значок – це мережі, які не захищені паролем. Це може бути із за того що користувач просто не захотів ставити пароль, не вміє або ж спеціально зробив так. У будь-якому випадку, якщо Ви не знайомі з такою мережею не рекомендується до неї підключатися (нехай навіть це і “халява”), тому що піддаєте свій ноутбук ризику бути зараженим, ну і у Вас можуть банально щось скачати й Ви про це не дізнаєтеся.
небезопасная сеть Wi Fi

Після того, як вибрали Ваше підключення (чи то до якого знаєте пароль і знаєте чиє воно), то виділяєте його і натискаєте кнопку Підключити. Тут Ви можете залишити галочку навпроти Підключатися автоматично, в цьому випадку як тільки Ви включите в наступний раз ноутбук або як тільки мережа буде доступною – Ваш ноутбук відразу без попиту підключитися до неї. Для прикладу я вирішив підключитися до першої в списку.
подключение к wi fi на ноутбуке

З’явиться ось таке віконце повідомляючи Вас про процес підключення до бездротової мережі.
процесс подключения к wi fi на ноутбуке

Після цього воно зміниться на інше віконце, в якому потрібно буде ввести ключ безпеки, натиснути ОК і все готово.
ввод ключа безопасности для подключения к wi fi

Але так як я його не знаю чи то у мене нічого не вийшло ) ну та гаразд, у мене інтернет провідний Fufu