На презентації playstation showcase може з’явитися нова інформація по forspoken

100

Коли мова заходить про найбільш очікуваних ігор від square enix, багатьом на думку відразу приходить final fantasy xvi. Але не варто забувати і про інше консольному ексклюзиві на ps5 від японського видавця-екшен-rpg з відкритим світом forspoken. Поки по цій грі нам доступно мало інформації, але вже незабаром розробник luminous productions, схоже, поділиться новими деталями.

Британська актриса елла балінська, яка грає роль головної героїні, фреї холланд, в майбутній грі, виклала на своїй сторінці в instagram свою фотографію з короткою припискою, яка натякає на появу нової інформації по forspoken найближчим часом. І якщо згадати про прийдешню 40-хвилинну презентацію playstation showcase від sony, то це, мабуть, найкращий час для показу нового трейлера або оголошення точної дати релізу.

На даний момент по forspoken нам відомо тільки те, що розробники планують її випустити в 2022 році на пк і playstation 5 (буде тимчасовим ексклюзивом протягом мінімум 2 років). Також в червні глава luminous productions повідомив, що гра буде підтримувати нову технологію від amd — fidelityfx super resolution.