Microsoft представляє безліч нових спеціальних можливостей для xbox

17

Microsoft оголосила про широкий набір нових функцій спеціальних можливостей, які з’являться на xbox під час своєї останньої демонстрації xbox.

У 40-хвилинній демонстрації представлені інтерв’ю з розробниками та думки гравців щодо широкого кола проблем доступності, а також нещодавно оголошені функції, які з’являться в xbox найближчим часом і в більш довгостроковій перспективі.

Для початку, microsoft store для xbox отримає нову панель спеціальних можливостей в кожному списку ігор, яка призначена для того, щоб гравцям було легше знаходити ігри, які включають функції спеціальних можливостей, і швидко визначати, що це за функції. Для початку будуть підтримуватися 20 тегів спеціальних можливостей, включаючи такі, як “наративне ігрове меню” « “перепризначення введення «і» ігровий процес з одного стіка”, а розробникам буде надано певний набір критеріїв для кожної функції, щоб забезпечити постійну планку якості.

Microsoft заявляє, що планує вдосконалити ці початкові теги з урахуванням інформації, отриманої від ліги xbox accessibility insiders league, яка з сьогоднішнього дня отримає доступ до нової функції. Теги також будуть додані до програми xbox на пк, програми xbox game pass та xbox.com у найближчі місяці.

Крім того, розділ «полегшення доступу» в меню консолі xbox буде перейменовано в «спеціальні можливості», щоб зробити пошук і використання його функцій більш інтуїтивно зрозумілим, а нова сторінка огляду спеціальних можливостей буде додана в microsoft xbox, щоб виділити гри, які “мають безліч тегів функцій спеціальних можливостей, були визнані спільнотою розробників ігор і людей з обмеженими можливостями та/або демонструють інноваційні можливості спеціальних можливостей”.

Також на підході швидкі налаштування, що дозволяють швидко перемикати функції спеціальних можливостей, не виходячи з гри або програми, а також швидко включати і вимикати функції, щоб краще задовольняти потреби користувачів з різними потребами в спеціальних можливостях, а також поліпшені колірні фільтри для series x / s. Останнє дозволить людям з дальтонізмом або дефіцитом колірного зору досліджувати більш сучасні ігри, а також старі ігри xbox, які раніше були недоступні для дальтоніків. Фільтри можуть застосовуватися глобально і вплинуть на всі ігри, фільми, програми та меню.

Нова загальносистемна функція відображення нічного режиму з можливістю планування, як було оголошено раніше, також розробляється для консолей xbox, вона призначена для того, щоб «допомогти [користувачам] краще виспатися вночі і підтримати геймерів з чутливістю до світла». У комплект входить настроюється фільтр синього світла, і можна навіть зменшити яскравість кнопки живлення на контролері і індикатора живлення на консолі.

У найближчі тижні також будуть впроваджені глобальні налаштування чату для перетворення мови в текст і тексту в мову, а в бездротової контролер xbox, xbox elite series 2 і адаптивного контролера xbox будуть додані поліпшені можливості підключення між пристроями і зменшена затримка.