Microids працює над двома іграми, заснованих на франшизах японського видавця taito

29

Компанія microids, відома в основному завдяки розробці і виданню таких ігор як syberia і amerzone, повідомила про співпрацю з taito, культовим японскимвидавцем – підписана партнерська угода дозволить французьким розробникам створити дві нові ігри, засновані на франшизах taito.

Новина була оголошена на цьому тижні, але жодна з компаній не натякала ні на назвифраншиз, ні навіть на жанри ігор. Також microids не оголосила склад команди розробників, які займуться «відродженням» тайтлів. Обидві гри в даний час знаходяться врозробці, а їх реліз відбудеться в 2022 році.

Японська компанія taitoранее займалася виробництвом механічних ігрових автоматів іпінболів, в 70-х роках минулого століття випустила свої перші класичні аркадниевідеоігри space invaders, darius, raiden і bubble bobble.

Ми повністю впевнені в можливості microids відродити дві наші ігри – розробка цих тайтлів начнетсяв найближчі місяці. Геймери будуть вражені, побачивши, що ці ігри повернуться на нинішніконсолях, – додав президент taito кацухіко івакі.