“ми намагаємося прислухатися до прохань гравців” – передрелізне інтерв’ю про mu archangel 2 з представниками webzen

78

Компанія webzen представить нову mmorpg mu archangel 2 вже 9 вересня. Ця гра є продовженням mu archangel, що вийшла в минулому році і користується великою популярністю на корейському ринку.

З 12 по 16 серпня було проведено закрите бета-тестування, в якому взяли участь 20 000 осіб, відібраних випадковим чином з більш ніж 1 мільйона охочих

Портал game.donga.com опублікував цікаве інтерв’ю, яке ми перевели для вас, де на питання по темі mu archangel 2 відповіли представники команди webzen — кім усока і чхве сон хе.

не могли б ви трохи розповісти про mu archangel 2?

Mu archangel 2-це продовження першої частини mu archangel, яка отримала велику популярність. Крім того, ми багато працювали над тим, щоб mmorpg mu archangel 2 відрізнялася від його попередника. Однак друга частина ввібрала в себе все краще, що було у першій частині гри.

які відгуки ви отримали під час закритого бета-тестування?

Збт показало хороші результати, так як приплив користувачів і рівень утримання гравця аналогічний з mu archangel. Крім того, після завершення тестування ми отримали безліч позитивних відгуків. Також гравці добре відгукувалися про можливість грати за трьох персонажів одночасно.

Найбільшою відмінністю від попередньої роботи є «система групового розвитку». Ви можете розвивати трьох персонажів одночасно, створювати групу і полювати разом. Крім того, відразу після релізу ви можете брати участь в різних битвах гільдій з іншими гравцями на сервері. Щоб користувачі отримували задоволення від розвитку, початкова швидкість прокачування була збільшена.

чим цікаво одночасний розвиток трьох персонажів?

Способи отримання задоволення від контенту дуже різноманітні. Кожному з трьох персонажів можна вибрати спеціалізацію, тому існує більше 50 комбінацій. Деякі комбінації відмінно показують себе в pvp, коли інші мають перевагу для pve-контенту, а деякі розкривають свою справжню цінність при полюванні на великих монстрів. Ви можете використовувати безліч варіацій в залежності ваших уподобань.

розкажіть будь ласка, чим займатимуться гравці в mu archangel 2?

В основному, гравцям належить займатися полюванням в зонах, які призначені для певних рівнів. Щоб перейти далі, ви повинні перемогти боса тієї локації, на якій перебуваєте. Вам належить розвивати свого персонажа різними способами, такими як прокачування рівня, поліпшення предметів і придбання навичок, щоб полювати на боса воріт.

Також за допомогою mu helper гравці зможуть застосовувати ефекти під час фарма, на зразок медитації, а також отримувати винагороду за завдання і проходження підземель, такі як «замок крові» і «площа диявола». На додаток до цього, кількість досвіду, отриманого в швидких битвах, також дуже велика, тому ви можете швидко розвивати своїх персонажів.

як в грі реалізований змагальний елемент?

Полювання на босів вимагає сполучуваності персонажів і злагодженості групи. Крім того, оскільки боси з’являються в певний час, конкуренція запекла, але якщо ви правильно підгадаєте час, то зможете перемогти їх. Крім цього, є pvp-контент для гільдій і він реалізований на змішаному сервері, так що всі гравці можуть зустрічатися і битися між собою.

які ваші очікування і цілі, стосовно даного проекту?

Ми завжди будемо намагатися багато спілкуватися з геймерами і прислухатися до їх пропозицій. Крім того, мета полягає в тому, щоб розважати шукачів пригод за допомогою різних подій. Я хочу надати послугу, яка полюбилася давно і нам важливо, щоб гра подобалася користувачам на довгий час.

Оскільки попередня робота все ще користується великою популярністю, ми відчуваємо тиск, оскільки mu archangel 2 також повинна підтримувати репутацію свого попередника. Проте у нас є великі очікування і ми сподіваємося, що багатьом сподобається нова гра. Існує безліч відмінних проектів, тому складно вгадати, яке місце в рейтингах займе mu archangel 2. Однак я сподіваюся, що наш проект ще довго буде успішним.