Marvel звернулася до firaxis games з пропозицією зробити marvel’s midnight suns через любов до xcom

77

В рамках gamescom 2021 студія firaxis games і видавництво 2k games анонсували тактичну rpg marvel’s midnight suns. Потім розробники показали геймплей проекту і битви, які засновані на застосуванні карток здібностей супергероїв. А нещодавно творці зізналися, що пропозиція випустити гру надійшла від marvel через любов її керівників до xcom.

Джерело зображення: the gamer

Відповідною інформацією в інтерв’ю журналу edge поділився глава розробки marvel’s midnight suns джейк соломон (jake solomon). Як передає портал gamesradar+ з посиланням на першоджерело, керівник повідомив, що marvel зв’язалася з firaxis після випуску xcom 2: war of the chosen. Босам компанії подобалася тактична серія студії, і вони розбираються в проектах подібного типу.

Джерело зображення: attack of the fanboy

«як би я особисто не любив marvel, але про це навіть неможливо подумати, — заявив джейк соломон. – чесно кажучи, ви часто чуєте від керівників: “о так, мені сподобалася ця гра”. І, можливо, так воно і є, а можливо, і ні. Але найперший дзвінок, який я отримав, був від виконавчого віце-президента marvel, і у нього були конкретні зауваження з приводу фінальної місії xcom».

Marvel’s midnight suns вийде в березні 2022 року на пк, ps4, ps5, xbox one, xbox series x, series s і nintendo switch.