Lucid games шукає старшого програміста для “захоплюючої багатокористувацької гри нового покоління”

39

Одна з багатьох розроблюваних за чутками ігор для ps5 – це відродження twisted metal, знаменитої франшизи sony, присвяченої бойовим автомобілям. Кілька джерел заявляли, що lucid game, розробник destruction allstars працює над цим. Крім того, в профілі технічного дизайнера ігор дрю вільямса-рострона на linkedin була вказана його робота над неоголошеним “флагманським” aaa-проектом для ps5.

Нове оголошення про вакансії від lucid games підлило масла у вогонь чуток. Розробник з ліверпуля в даний час шукає старшого програміста з багатокористувацької гри для роботи над “захоплюючою багатокористувацької грою нового покоління”. “знання та досвід роботи з мережевим фреймворком unreal engine” були названі бажаними.

Франшиза twisted metal добре відома своєю багатокористувацькою складовою, і з новою грою, яка, за чутками, є безкоштовною, вона майже підтверджує, що lucid games працює над тим же. Це також може бути абсолютно новим іс, тому нам потрібно чекати офіційного оголошення, щоб бути впевненим. Якщо все стане на свої місця, то очікуйте, що новий twisted metal вийде десь в 2023 році, щоб збігтися з майбутнім телесеріалом.