Культова адвенчура 90-х little big adventure збирається повернутися у вигляді “перезавантаження”

74

Минуло близько 27 років з тих пір, як little big adventure вперше порадувала гравців своїми барвистими ізометричними ескападами, але улюблена пригодницька серія розробника adeline software, повернеться у вигляді нової гри, розробленої студією 2.21 під пильними очима її початкових творців, фредеріка реналя і дідьє шанфре.

Оригінальна little big adventure, яка являла собою абсолютно чарівну суміш платформера, головоломок і досліджень, описувала історію молодого героя твінсена, що рятується від злого диктатора доктора фанфрока, яка вийшла в 1994 році, і три роки по тому пригода отримала продовження.

Таким чином, фанати сподівалися на третю частину серії, але їх терпіння, можливо, нарешті окупилося.

” протягом багатьох років ви чекали нового little big adventure. Ваше очікування майже закінчилося. Завдяки люблячій підтримці фредеріка рейнала і дідьє шанфрая, ми запустили нову студію, щоб повернути твінсена і зою на пк і консолі».

– написав розробник 2.21 в твіті.

Побіжний погляд на веб-сайт студії показує, що чанфрей (співавтор little big adventure) є одним із засновників 2.21, в той час як реналь, автор класичного хоррору alone in the dark на додаток до little big adventure, фігурує в списку як член творчої ради студії.

Погана новина полягає в тому, що навіть якщо все піде за планом, найближчим часом ми не побачимо нову частину little big adventure. Розробка проекту ще не почалася-описана як» перезавантаження ” вихідної серії в списку вакансій креативного директора на linkedin-але прогрес повинен бути відображений в інформаційному бюлетені 2.21 для тих, хто хоче дізнатися більше.