«космічне» охолодження nubia red magic 6s pro в дії [відео]

84

Компанія zte в подробицях розповіла про використовувану в ігровому смартфоні nubia red magic 6s pro систему охолодження. Щоб запобігти перегріву пристрою, виробник скористався технологіями і матеріалами, застосовуваними в аерокосмічній галузі.

Як і в попередниках, в nubia red magic 6s pro використовується активна система охолодження, заснована на невеликому кулері, який «проганяє» повітря всередині корпусу. Доповнює це мідна пластина великого розміру, графен, заповнені рідиною теплові трубки та інші компоненти.

У доповненні до перерахованих вище елементів вперше в смартфонах використовується матеріал з фазовим переходом ейкозан c21h44. Принцип його роботи полягає в поглинанні зовнішнього тепла і переході з рідкого стану в тверде, а потім назад при охолодженні. Він сусідить безпосередньо з процесором і активується при температурі близько 38-41 °c. Подібна технологія використовується в китайському марсоході zhurong, що дозволяє йому справлятися з сильними перепадами температури між днем і вночі.

За запевненнями представника nubia, в середньому температура процесора буде знижуватися на 9 градусів, а при роботі системи охолодження на повну силу — до 20 градусів.

Презентація nubia red magic 6s pro запланована на 6 вересня. Смартфон отримає процесор snapdragon 888 + і дисплей з частотою оновлення 165 гц.