Кооперативне пригода it takes two стало доступно в ea play

17

Hazelight випустила свою визнану критиками пригодницьку кооперативну гру it takes two в сервісі підписки, відомому як ea play.

В ознаменування появи в ea play it takes two був випущений прес-реліз, в якому міститься невелика довідкова інформація про гру і її успіх.

Приготуйтеся до самого дикого кооперативу у вашому житті!

Пригодницька гра ea it takes two увійшла в плейлист і тепер доступна для всіх членів ea play.

З більш ніж двома мільйонами проданих копій з моменту запуску, it takes two – володар 9 вищих оцінок і більше 35 загальних оцінок 90+ – дозволяє гравцям відправитися в кооперативну подорож, коли конфліктуюча пара коді і мей, двоє людей перетворилися в ляльок за допомогою чарівного заклинання. Опинившись в пастці фантастичного світу, де непередбачуваність ховається за кожним кутом, гравці відчувають метафоричне злиття геймплея і оповідання, яке розсовує межі інтерактивного оповідання. Від нагородами hazelight studios, it takes two відправляє гравців у дику і дивовижну поїздку, де тільки одне можна сказати напевно:нам краще разом.

Ea play — це відмінний спосіб отримати більше від ігор, які ви любите. Учасники можуть отримати доступ до ексклюзивних ігрових випробувань і нагород, розблокувати спеціальний контент тільки для учасників, грати в ранні випробування деяких абсолютно нових ігор і отримати миттєвий доступ до колекції найулюбленіших серій ea і кращих ігор. Крім того, учасники також економлять на покупці цифрового контенту ea зі знижкою 10%.

Хто шукає додаткову інформацію про те, як придивитися до ea play, може перевірити офіційний сайт