Конкурс розробників на unreal engine від epic games і house of the dev добігає кінця

37

Представники epic games і house of the dev заявили, що всенародний конкурс незалежних розробників, що створюють проекти на движку unreal engine, почав потихеньку підходити до свого логічного завершення.

Прийом заявок від конкурсантів стартував ще в липні поточного року. Всього було переглянуто приблизно 300 проектів, з яких у фінал основного змагання пройшли 24 роботи. Були також виділені 6 проектів, створених студентами. Організатори заявили, що пишаються всіма розробниками, які вирішили взяти участь в їх ініціативі.

Відзначається, що даний захід підтримало безліч спонсорів: kefir, xsolla, tinybuild, nvidia, g-core labs, hypetrain, metasync, ravenage, vizor games, social quantum, meta publishing, happy fox studios, incymo.ai, sber games, super.com та інші. Зараз вони займаються підбиттям підсумків-в найближчому майбутньому ними будуть названі всі номінанти і переможці.

Вже 15 грудня відбудеться церемонія нагородження переможців у вигляді прямої трансляції на twitch на каналі віктора зуєва. Потім стрім буде залитий на офіційний “ютуб” – канал the house of the dev. Трансляція розпочнеться о сьомій годині вечора за московським часом і триватиме приблизно 2 години.