Konami вибачилася перед гравцями за efootball 2022 і пообіцяла все виправити

17

Вчора відбувся реліз умовно-безкоштовного футбольного симулятора efootball 2022 від видавництва konami . Новинка була прийнята аудиторією негативно-гравці лають її за поганий технічний стан, засилля помилок і загальна низька якість виконання . Найсильніше під удар потрапила пк-версія, що отримала рейтинг схвалення на рівні 9% в steam.

Розробники оперативно відреагували на скарги і опублікували офіційну заяву, з текстом якої можна ознайомитися нижче.

Important info for # efootball fans pic.twitter.com/tp9rfhmxp9

— efootball (@play_efootball) october 1, 2021

” після релізу efootball 2022 ми отримали масу відгуків і пропозицій щодо загального ігрового балансу, включаючи швидкість анімації передачі м’яча і захисних маневрів. Ми також отримали скарги на проблеми з катсценами, анімацією обличчя, рухами гравців та поведінкою м’яча.

Приносимо глибокі вибачення за надані незручності. Хочемо запевнити вас, що ставимося до ваших скарг гранично серйозно, попутно прагнучи виправити ситуацію. Наша гра буде стабільно отримувати оновлення, її якість буде рости, а новий контент – додаватися.

Починаючи з найближчого тижня ми збираємося приступити до підготовки жовтневого оновлення, не забуваючи і далі стежити за вашими відгуками. Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб задовольнити нашу аудиторію, і сподіваємося на вашу подальшу підтримку”.

Нагадаємо, що efootball 2022 pro evolution soccer .