Кишеньковий конструктор-огляд crossout mobile

14

Мобільний ігровий ринок продовжує зростати і кожен видавець хоче урвати свій шматок. Для гравців же це означає засилля проектів різного ступеня успішності і якості. Що ж із себе представляє crossout mobile ? давайте розберемося.

При запуску crossout mobile вас не зустріне меню налаштувань або вибору авто – гравця відразу кидає в бій, нехай і навчальний. Насамперед розробники покажуть, як їздити, наводитися і стріляти. Втім, більше в бою вам нічого і не знадобиться. Хіба що кнопка самознищення так і вабить, щоб її натиснули. І, цілком ймовірно, одного разу доведеться їй скористатися, адже іноді бувають ситуації, коли ваш транспортний засіб ще живий, але вже не дієздатний. Наприклад, якщо вам відстрелили пару коліс, але з якоїсь причини смужка життів не закінчилася, ось тут то і стане в нагоді заповітна кнопка.

Що ще варто знати про управління – в цілому воно стандартне для «мобілок». Зліва віртуальний джойстик для пересування, праворуч – для прицілювання. Проте, схему управління можна змінити, авто буде рухатися або в сторону, куди вказує гравець, що часом викликає дивні переміщення задом, або розвертатися і їхати на противника в лобову. У будь-якому випадку, є з чого вибрати, а це вже приємно. Стрілянина в грі відбувається автоматично при наведенні на ворога, у всякому разі, з кулеметів. Так що все, що залишається гравцеві, це вицелити вразливу точку і рухатися, щоб не підставити свою.

Як і в старшій crossout мобільна версія дозволяє грати як в матчах проти інших гравців, так і проти ботів. Причому pvp-матчі виходять значно коротше pve, де командою доводиться відбиватися від хвиль супротивників під управлінням комп’ютера, ну або в даному випадку – телефону. Це варто врахувати, якщо у вас не так багато часу на ігрову сесію. Часом за 10-15 хвилин можна зіграти 3-5 матчів проти гравців і тільки 1-3 проти ботів, а у випадку з мобільною «сессіонкой», коли заходиш в гру в дорозі або під час обіду на роботі, це досить важливо.

Прокачування і конструювання власного транспортного засобу також перекочували зі старшої гри, звичайно, зі своїми особливостями, але якщо ви знайомі з crossout , в мобільній версії не загубитеся. В наявності все ті ж фракції, запчастини і споруда левіафанів, яка стає доступна на 40-му рівні. Якщо ж вам лінь займатися будівництвом корча з “божевільного макса” , гра може сама згенерувати вбивцю на колесах з ваших деталей. Любителів залипнути в конструювання неймовірних бойових колісниць мобільний crossout також порадує, в редакторі техніки можна застрягти на довгі години, створюючи свій унікальний шедевр.

Якщо говорити про продуктивність і рівні графіки, то гра виглядає непогано. Бажання порівнювати візуал з незграбними моделями часів ps one не виникає. При цьому грати комфортно, фпс сильно не просідає, у всякому разі на телефоні рівня redmi note 9 pro .

Ну і що варто знати про донат, без якого f2p-проект просто не може існувати. Безумовно, в грі є бойові пропуски, покупка унікальних бойових машин і так далі. Але розробники не примушують до мікротранзакцій, перші кроки в crossout mobile можна зробити без зайвих вливань грошей, втім, по цій моделі працюють багато великих студії, так що на високих рівнях можливо доведеться дістати карту з гаманця, хоча і це не обов’язково.

У підсумку crossout mobile – це молодший брат оригінальної гри, заточений під короткі ігрові сесії. У розробників вийшла досить комфортна в управлінні гра з приємним візуальним стилем, зрозумілим геймплеєм і знайомими механіками, які здатні затягнути ні на один вечір. Додайте сюди можливість грати з друзями і отримаєте рецепт відмінного таймкіллера, який подарує чимало пам’ятних подій.