Казино ельслотс

12-15-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати https://vamsudak.com/island-2

Додому блог сторінка 18

Смішний мотлох =) фото, картинки, приколи

Aleksey-seo 21.02.2013 leave a comment tweet часто копаючись в інеті знаходжу іноді шедеври бидло гумору 🙂 я плакав над цією фотко 4

Дізнатися більше

Звіт особистих інвестиції-тиждень 43

Всім привіт це черговий звіт з інвестування в інтернеті, порахуємо прибуток і збитки. Отже памм рахунки компанії форекс тренд. Veronika + 14,79 usd-вероніка зробила 2 прибуткових угоди. Sven + 12,24 usd-свен стабільно 1 угода в тиждень

Дізнатися більше

Yotaphone сматрфон made in russia

У середу 4 грудня 2013 року російські інженери випустили в продаж новий російський смартфон yotaphone. Першу модель подарували дмитру медведєву, на що прем’єр відповів ну коротше айфон напружився. Ну як би це дозволено прім’єру ну все рівно хочеться блювати від таких коментарів.

Дізнатися більше

Найменший у світі тер’єр на прізвисько мейсі

Найменша в світі собачка поміщається навіть в чайку для кави 🙂 цей ведмідь улюблена іграшка найменшої собачки в світі туалетний папір-улюблена іграшка всіх собак мейсі поміщається навіть в туфлю своєї господині)))

Дізнатися більше

Інвестування в памм рахунки – 45 тиждень

Тиждень в цілому закінчилася відмінно результатом керуючих задоволений. З 1 квітня я вирішив спробувати поторгувати самостійно, вивів 1000 usd з вероніки, посмотрм що вийде. Отже вважаю прибуток отриманий за тиждень.

Дізнатися більше

Звіт інвестування в форекс тренд

Отже гроші з торгового рахунку в середині тижня закинув в керуючого tp. Tp +11.88 usd sven + 7.43 usd veronika +7.45 usd разом +26,76 usd торгівлею займуся в липні коли буде купа вільного часу.

Дізнатися більше

10 цікавих дослідів, які повинна побачити кожна людина

Зачекайте поки прогрузиться! 1. Реакція цезію у воді 2. Отрута гадюки і кров; 3. Злиття вуглеводнів; 4. Прикол вчених; 5. Злиття перекису водню і йодистого калію; 6. Кристалізація перенасиченого розчину ацетату натрію;

Дізнатися більше

Інвестування в памм рахунки-звіт прибутку за минулий тиждень

Отже загальний прибуток з памм рахунків за минулий тиждень склав +31 usd klykasa +13.87 usd veronika + 7 usd hozyin +10 usd ?скріншот з особистого кабінету. Всеуправляющие спрацювали відмінно ну а інвестори отримали свої відсотки! всі раді!

Дізнатися більше

Криво оновив wordpress

Коротше зараз буду шукати помилку.

Дізнатися більше

Інвестування в памм рахунки-тиждень 21

Як же набридло отримувати збитки, за вересень отримав збиток і ось початок откября і знову збиток. Збиток отриманий через керуючого sven ось від кого а від павла не очікував. І якраз перед тижнем я переформував портфель і долив саме в керуючого sven.

Дізнатися більше

1…171819…29сторінка 18 з 29