Кардшарінг сервера

6-25-2017

Але навіть ці канали з часом можуть набриднути, звичайно можна підключити ще один пакет каналів і насолоджуватися переглядом, але вигідніше вибрати кардшарінг. Чому? Все просто, кардшарінг це купа можливостей, більш низькі ціни, а головне немає прив’язки до одного провайдера. Пропопоную подключить кардшаринг

Кардшарінг купа кращих супутникових каналів за меншою ціною

Вам вже цікаво? Тоді продовжимо і розповімо трохи про саму послугу. Кардшарінг або шарінг як його ще називають це особливий вид послуги за допомогою якої здійснюється роздача всім користувачам, які підключили кардшарінг сервер спеціальних DW ключів на їх влаштування, що з допомогою цих ключів відбувається розблокування закритих супутникових каналів. Роздача самих ключів відбувається за допомогою однієї офіційної карти через інтернет.

Обладнання та підключення кардшаринга

Для використання кардшаринга не потрібно купувати дороге обладнання, вистачить простого ресивера і доступу в інтернет, так само потрібно вибрати хороший кардшарінг сервер, за допомогою нього буде здійснюватися перегляд каналів. Вибирати краще шарінг сервер від перевірених компаній, таких як Cardsharing-Server LLC встигла набрати популярність і заслужити довіру у багатьох користувачів даної послуги.

Підключити кардшарінг

Перед оплатою послуг можна вибрати безкоштовний тест, щоб особисто перевірити якість і провести настройку каналів, а після цього вже зробити оплату одним із зручних способів. Чому варто вибрати Cardsharing-Server LLC? Вибрати цю компанію варто з кількох причин, якість наданої послуги, безкоштовний тест, великий вибір каналів, tricolor, НТВ+ HD, Континент ТБ і безліч інших, приємні ціни на кардшарінг, підтримка всіх користувачів. А Ви ще думаєте? А хтось вже підключає кардшарінг і насолоджується кращими каналами з відмінною якістю.