Інсайдер спростував слова кріса авеллона про проблеми з розробкою avowed

85

Минулого тижня відомий сценарист кріс авеллон (chris avellone) розповів в особистому мікроблозі, що з команди екшен-rpg avowed пішли провідні розробники. Це, на думку письменника, натякає на проблеми з виробництвом гри в стані obsidian entertainment. Припущення авеллона днями спростував довірений інсайдер і редактор windows central джез корден (jez corden).

Джерело зображення: obsidian entertainment

Заява репортера в особистому мікроблозі говорить: «це [інформація про проблеми] неправда. Я чув від людей у студії, що коментарі кріса визнали смішними”. Авеллон відреагував на повідомлення журналіста і послався на дані, які він виявив на linkedin. Після цього джез корден ще раз підкреслив:»висновок про те, що у проекту виникли проблеми, помилково”.

Джерело зображення: obsidian entertainment

Нагадаємо: avowed — це рольовий екшен у всесвіті pillars of eternity. Гру анонсували в липні минулого року на заході xbox. Згідно із заявою керівника ігрового підрозділу microsoft філа спенсера, проект відрізняється від серії the elder scrolls. За даними журналіста venturebeat джеффа грабба( jeff grubb), реліз avowed відбудеться в 2023 році на пк, xbox one, xbox series x і series s.