Інсайдер: ремастер alan wake випускають не просто так-remedy і epic games вже роблять сиквел

89

Анонсований днями ремастер alan wake від remedy entertainment є “передвісником” повноцінного сиквела, який також буде випущений за підтримки epic games .

Про це заявив журналіст gamesbeat джефф грабб під час останнього подкасту giant bomb , повторивши свої слова, озвучені раніше. Інсайдер стверджує, що фінська студія вже працює над повноцінним продовженням.

” вони планують продовження alan wake. Це те, про що я вже говорив раніше… Вони [remedy] працюють з epic games над створенням alan wake 2, або, принаймні, знаходяться на стадії підготовки до цього. Так чи перетвориться це в щось конкретне і реальне? я надеюсь. Думаю, так. Сумніваюся, що все піде під укіс.

Remedy дуже зайнята. Вони дуже завантажені, так що нам доведеться почекати і подивитися, виллється це в що-небудь найближчим часом чи ні. Але так, alan wake: remastered – це те, що вони називають поверненням alan wake. Вони кажуть:»гей, це одна з наших ключових франшиз, ми хочемо, щоб люди пам’ятали її””.

Частково це підтверджується заявою, зробленою щодо угоди між remedy і epic games, в якому говорилося, що студія випустить за фінансової допомоги видавництва мультиплатформенний ааа-тайтл і ще одну гру менших масштабів по тій же франшизі. Враховуючи, що однією з них в підсумку виявилася alan wake: remastered, логіка підказує, що й інший проект буде пов’язаний з alan wake.

До того ж сама remedy повідомила недавно, що їх велика гра для epic games вже перейшла у фазу повноцінного виробництва.

Alan wake являє собою психологічний екшен-трилер, оригінальна версія якого спочатку вийшла в 2010 році як ексклюзив xbox 360 і двома роками пізніше з’явилася на pc. У грі розповідалося про те, як автор бестселерів намагається розкрити таємницю зникнення своєї дружини, переживаючи при цьому події зі своєї останньої книги, яку він не пам’ятає, як написав.

Покращене перевидання гри з’явиться на playstation 5, playstation 4, xbox series x|s, xbox one і pc в epic games store вже 5 жовтня .