ImgBurn – необхідна програма для запису дисків

  387

  Після недавнього досвіду з записом карт для автомобільної навігації , я вирішив краще поглянути на додаток ImgBurn, яке використовується для запису дисків. Програма виявилася дуже функціональним інструментом для запису дисків з великими можливостями в порівнянні з іншими безкоштовними програмами цього типу. В даний час це моє основне додаток для запису, яке замінило використовується досі додаток Burnaware Free.

  ImgBurn (опис, навчальний посібник, як використовувати) працює у всіх операційних системах Windows, від Windows 95 до останніх 7, включаючи 64-розрядні версії. Крім того, він працює на Linux, але з використанням Wine.
  Програма випущена з безкоштовною ліцензією і може використовуватися безкоштовно вдома або на роботі. У корпоративному середовищі переконайтеся, що співробітники звертаються до нас за технічною підтримкою, а не до автора програми («LIGHTNING UK!»).

  Викачуємо інсталяційний файл і встановлюємо програму. Інсталятор пропонує нам встановити спонсорську панель інструментів , яку ми скасували ( як встановлювати додатки в системі ). Потім завантажити мовний файл і помістіть в папку «Мови», запустіть програму, виберіть «Інструменти»> «Налаштування», вкладка «Загальні», виберіть «Мови» і виберіть «Польський (Польща)».
  Якщо ми хочемо мати мобільну версію, ми розпаковуємо інсталяційний файл в Universal Extractor , видаляємо папки: $ PLUGINSDIR, $ TEMP і Uniblue і створюємо порожній файл ImgBurn.ini в папці програми з вмістом:

   [Налаштування]PortableMode = 1FILELOCATIONS_GraphDataFiles = .Graph Файли данныхFILELOCATIONS_ImageFiles = .Image FilesFILELOCATIONS_LogFiles = .Log FilesFILELOCATIONS_ProjectFiles = .Project FilesFILELOCATIONS_QueueFiles = .Queue Files 

  Режим “Ez-Mode”

  Після запуску програма відкриє головне вікно, яке містить основні модулі, де кожен відповідає за виконання іншого завдання.

  Модуль “Зберегти зображення на диск”

  Модуль дозволяє записувати образ диска на диск. Додаток підтримує широкий спектр форматів: BIN, CCD, CDI, CUE, DI, DVD, GI, IMG, ISO, MDS, NRG і PDI.
  Ми вибираємо зображення для запису і записуючий пристрій для запису. Після вибору зображення буде відображатися додаткова інформація про нього.

  Під нами кнопка для стирання перезаписуваних дисків – RW. Якщо диск не був відформатований раніше, буде доступна тільки повна очистка, що займе стільки ж часу, скільки і запис даного носія на повній швидкості. Весь вміст диска буде видалено, і Quick видалить перші 800 секторів.

  Тестовий режим – режим симуляції запису. Всі кроки будуть виконані як для реальної запису, крім включення лазера. Це дозволяє вам перевірити, чи будуть дані доставлятися на рекордер досить швидко. Цей режим не працює на носіях + R / + RW.

  Verify – перевірити правильність запису. Після запису програма прочитає диск і порівняє його з вихідними файлами.

  Встановлюємо швидкість запису і кількість копій. Ми також можемо встановити автоматичну швидкість запису, і у нас є можливість змінити тип книги – опис нижче. Як правило, запис на максимальній швидкості не рекомендується. Краще записувати повільніше, що зменшить кількість помилок запису.
  Після запуску запису у вікні ми можемо вибрати кілька варіантів: витяг лотка, перевірка запису, видалення зображення, закриття програми і закриття комп’ютера. Натиснувши Скасувати, ми можемо перервати або припинити завдання, а потім відновити її.
  ImgBurn - необходимое приложение для записи дисков

  Модуль “Зберегти файли / папки на диск”

  Вибравши цей модуль, ви можете зберігати файли безпосередньо на диск. Ми вибираємо його, коли записуємо звичайні диски з даними.
  При додаванні файлів ми можемо використовувати стандартний або розширений вигляд. Перший варіант підходить, коли у нас вже є структура файлів і папок, наприклад, DVD Video. Розширений вигляд дає вам повний контроль над макетом диска, ми можемо додавати нові папки, перейменовувати і т. Д.
  Ви можете в будь-який момент зберегти поточний проект, вибравши в меню Файл >>> Зберегти проект. Це дозволяє вам продовжити або повторно використовувати його в майбутньому.
  ImgBurn - необходимое приложение для записи дисков

  Інформаційна вкладка
  При додаванні нових файлів праворуч буде показана статистика зайнятості диска – автоматичне оновлення вимкнено за замовчуванням, і вам потрібно натиснути на значок калькулятора. Встановивши прапорець «Автоматично», розрахунки будуть виконуватися в режимі реального часу. У нас є така інформація, як: кількість файлів і папок, розмір даних, кількість секторів, тип носія, який необхідний для розміщення всіх даних і залишилося вільного місця.

  Вкладка “Параметри”
  Параметри, які дозволяють налаштувати дизайн. ImgBurn має кілька вбудованих попереджень при виборі декількох оптимальних налаштувань.
  Зазвичай ми залишаємо тип даних в MODE1 / 2048, який призначений для зберігання комп’ютерних даних.

  Файлова система:

  • ISO9660 – стара базова файлова система для CD-ROM, але також може використовуватися для DVD.
  • ISO9660 + Joliet – розширення системи ISO9660, який додає підтримку Юнікоду і довгих імен файлів. Завжди використовуйте Joliet для дисків з даними, які відповідають стандарту ISO9660, але мають більше можливостей. Обидві системи мають обмеження розміру файлу до 4 ГБ.
  • ISO9660 + Joliet + UDF: диск буде записаний в трьох файлових системах, що робить його читабельним для більшості читачів.
  • ISO9660 + UDF – використовується для DVD-відео дисків
  • UDF (Universal Disk Format) – вважається наступником ISO9660. Потрібно на DVD, HD DVD і Blu-ray дисках. Дозволяє записувати файли розміром більше 4 ГБ.
   Якщо ми вибрали UDF, ми також можемо вказати його версію. Для дисків з даними ми зазвичай використовуємо версію 1.02