ідентифікація IP комп’ютера

  254

  : Ваш поточний IP-адресу :

  IP2 идентификация IP компьютера

  Опис:
  Додаток дозволяє перевірити IP-адресу вашого комп’ютера. Він перевіряє IP-адресу в середовищі локальної (LAN), так і IP-адреса, за якою ми бачимося в Інтернеті (WAN). Якщо ми підключаємося безпосередньо до Інтернету, часто ці адреси збігаються. Однак якщо ми використовуємо апаратний маршрутизатор / брандмауер, найчастіше комп’ютера призначається тип адреси 192.168.1.2. У цьому випадку додаток повідомить нам реальний адресу, за якою ми бачимося в Інтернеті. Для правильного функціонування вам необхідний доступ в Інтернет, оскільки додаток просто підключається до віддаленого сервера, який передає IP-адреса WAN. Проксі-з’єднання не підтримується.

  завантажити

  Знімок екрана:
  идентификация IP компьютера

  MyIP – отримати мій IP-адресу в Інтернеті
  https://www.pendriveapps.com/myip-get-my-internet-ip-address/

  IPNetInfo идентификация IP компьютера

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: Windows 98 / ME / 2000 / XP / 2003 / Vista / 7

  Опис:
  Додаток надає всю доступну інформацію про вказаний IP-адресі: країну, ім’я мережі, діапазон адрес, ім’я власника адреси, контактні дані (адресу, адресу електронної пошти, телефон) і т. д. Це може бути дуже корисно для визначення джерела спаму. Ви можете просто скопіювати заголовки листів з програмного забезпечення і вставити їх в інструмент IPNetInfo. IPNetInfo автоматично витягує всі IP-адреси із заголовка повідомлення і відображає інформацію про IP-адресах. Якщо ми не знаємо, як відображати заголовки, посилання : посилання може допомогти . Програма може перетворювати імена хостів / доменів у відповідних IP-адреси – для цього у вікні додавання адрес виберіть опцію Перетворити імена хостів в IP-адресу. Додаток отримує необхідну інформацію, підключаючись до серверами WHOIS, тому потрібне підключення до Інтернету. Повна запис WHOIS з вказаною IP-адресою знаходиться в нижньому розділі.
  Додаток може працювати з додатком CurrPorts.

  завантажити

  Знімок екрана:
  идентификация IP компьютера

  альтернативи:
  ip2c
  https://web.newsguy.com/lmgava/ip2c/index.php

  ———————————

  IPInfoOffline идентификация IP компьютера
  завантажити: остання версія , зламати

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: Windows 98 / ME / 2000 / XP / 2003 / Vista / 7

  дозволяє переглядати інформацію про IP-адреси без підключення до зовнішніх серверів. Програма використовує стислу базу даних IP-адрес, що зберігаються всередині exe-файлу.
  Програма надає наступну інформацію для кожного IP-адреси: діапазон IP-адрес організація RIPE, ARIN, APNIC, LACNIC або AFRINIC), дата подання, країна, назва та код країни.
  Додаток може використовувати зовнішню базу даних IP-адрес. Для цього завантажуємо: посилання і поміщаємо файл IpToCountry.csv в папку програми. Він буде автоматично завантажений IPInfoOffline і буде використовуватися замість внутрішньої бази даних IP.