Huawei презентувала розумні окуляри з функцією моніторингу здоров’я

44

Володарі huawei smart glasses зможуть слухати музику, міняти оправи і стежити за поставою. Відсутність вбудованої камери дозволить уникнути проблем з використанням нового гаджета в росії.

Раніше huawei вже випускала розумні окуляри в партнерстві з gentle monster. Цього разу пристрій буде продаватися під власним брендом компанії. Це перші окуляри під управлінням власної операційної системи huawei harmonyos. Ос дозволяє одночасно підключати розумний пристрій до двох гаджетів і перемикатися між ними за допомогою натискання клавіші.

Дизайн окулярів передбачає можливість міняти оправи. У користувачів буде три варіанти на вибір: класика, сучасна модель pilot і оправа круглої форми в стилі ретро. При цьому передня панель цілком кріпиться до них на магніти. Окулярами smart glasses можна управляти за допомогою голосових команд або сенсорів, розташованих на дужках. У дужках розташовані динаміки, що працюють на основі кісткової провідності з технологією зменшення чутності звуків для оточуючих. Два вбудовані мікрофони отримали захист від вітру від вітру, що дозволяє з комфортом спілкуватися по телефону на відкритому повітрі.

За допомогою розумних окулярів можна стежити за станом свого здоров’я. Наприклад, пристрій відзначить, якщо голова користувача довгий час опущена. В цьому випадку huawei smart glasses оцінять, в якому стані знаходиться шийний відділ хребта. У разі якщо неправильна постава може привести до виникнення ризику для здоров’я, окуляри попередять про це користувача.

Час роботи пристрою після повного заряду складе 16 годин. При цьому, щоб отримати можливість слухати музику протягом 80 хвилин досить заряджати пристрій протягом 10 хвилин. А завдяки захисту від вологи за стандартом ipx4, користувач може не знімати окуляри навіть під дощем.

У продаж новинка надійде в двох варіантах: з оптичними лінзами для тих, у кого є проблеми із зором і з сонцезахисними стеклами. Орієнтовна вартість новинки-близько 19 000 рублів. Крім окулярів компанія huawei презентувала кілька інших цікавих пристроїв. У їх числі: розумний годинник watch d, складаний смартфон p50 pocket і ноутбук matebook x pro.