Huawei представила смарт-годинник watch gt 3 з великим часом автономної роботи

30

Китайська компанія huawei випустила розумний наручний годинник watch gt 3 з розширеною функціональністю в плані відстеження фізичної активності і показників життєдіяльності організму користувача.

Тут і нижче зображення fonearena

Гаджет представлений у варіантах розміру 46 і 42 мм.у першому випадку використовується дисплей amoled з діагоналлю 1,43 дюйма, у другому — 1,32 дюйма. Роздільна здатність однаково – 466 x 466 пікселів.

В оснащення входять акселерометр, гіроскоп, геомагнітний сенсор, датчик серцевого ритму, сенсори тиску і температури. Є приймач супутникових систем навігації gps / глонасс, адаптери бездротового зв’язку wi-fi і bluetooth 5.2.

Годинники здатні знімати велику кількість різних показників. Зокрема, ведеться аналіз якості сну і зміни частоти серцевих скорочень. Крім того, пристрій може в цілодобовому режимі відстежувати рівень вмісту кисню в крові. Вимірюється також температура тіла. Плюс до цього фіксуються стандартні показники, такі як кількість зроблених кроків і витрачених калорій. Доступні більше 100 режимів тренувань.

Гаджет укладений в герметичний корпус (5atm). Пристрій несе на борту процесор arm cortex-m і 4 гбайт флеш-пам’яті. Заявлений час автономної роботи на одній підзарядці акумуляторної батареї досягає 14 днів у старшої версії (при звичайному використанні) і 7 днів у молодшої. Ціна починається з 230 євро.