Htc vive flow-легка vr-гарнітура для роботи і розваг

28

Компанія htc представила нову vr-гарнітуру під назвою vive flow. Відмінними рисами гаджета стали невеликі розміри і мала вага в поєднанні з високою якістю зображення і широким вибором сценаріїв використання — від спільної віддаленої роботи до перегляду фільмів на величезному віртуальному екрані.

Компанія позиціонує новинку як пристрій для спілкування, перегляду мультимедійного контенту, медитації і тренування мозку за допомогою розвиваючих додатків. Vr-окуляри важать всього 189 грамів і оснащені подвійним шарніромна дужках, розробленим з урахуванням різних форм і розмірів голови, а також м’якою лицьовою накладкою для комфортного тривалого використання аксесуара.

«медитація, виконання простихупражнень на розтяжку, тренування пам’яті, перегляд улюблених фільмів і передач, спілкування з друзями і колегами за допомогою vive sync — всі ці процеси могутбить вдосконалені і оптимізовані завдяки легкому, компактномуустройству, що поміщається в кишені. Vr — окуляри vive flow — це новий рівеньеволюційних технологій, створених на основі більш цілісного погляду на те,як зробити життя кращим», – розповів шер ванг, голова і генеральний директор htc.

Занурення в vr-контент користувачеві забезпечують дисплеї з сумарною роздільною здатністю 3,2 k, частотою оновлення 75 гц і кутом огляду в 100 градусів. Vive flow також обладнані вбудованими оптичними лінзами, завдяки яким користувачі можуть налаштувати чітке зображення для свого типу зору. Активна сістемаохолодженія ефективно відводить тепле повітря, забезпечуючи комфорт при тривалому використанні окулярів.

За продуктивність новинки відповідає процесор qualcomm snapdragon xr1 в зв’язці з 4 гб оперативної і 64 гб вбудованої пам’яті. Vr-гарнітура оснащена стереодинаміками з підтримкою технології просторового звуку, і сумісна з bluetooth-навушниками.

Htc також пропонує спеціальний тарифна підписку viveport: за $ 5,99 на місяць онапредоставляет користувачам необмежений доступ до широкого спектрупріложеній для тренування мозку, спілкування, ігор і ексклюзивного контенту. Завдяки компактним розмірам і складаний конструкції, окуляри можна легко брати з собою в дорогу, проте вона вимагає постійного підключення до джерела живлення — наприклад, пауербанку.

Htc vive flow надійдуть у продаж вже в наступному місяці за ціною $499. У росії новинка з’явиться до кінця 2021 року.