Хідео кодзіма додав в death stranding: director’s cut новий кошмар сема – з відсиланнями на p. T. І metal gear solid

19

В оригінальній death stranding сему іноді можуть снитися кошмари під час відпочинку в особистих кімнатах. Що вийшло днями перевидання гри для playstation 5 додало нову відсилання на p. T. і metal gear solid , пов’язану з цим.

Користувач youtube під ніком douglas n gomes виклав в мережу ролик з демонстрацією нового кошмару сема. У ньому голий герой в темряві повільно йде до душової кабіни і помічає всередині моторошний силует. Фігура виглядає як бт, але своєю позою з нахиленою головою нагадує примари лізу з іграбельного тизера скасованої silent hills . Коли сем підходить ближче, дивне тіло починає судорожно кидатися по кабінці, видаючи дуже схожі на лізу звуки, поки в один момент не завмирає на місці в стійці, що нагадує психо мантиса з metal gear solid . Потім монстр виривається з душу і нападає на персонажа. По обличчю з фірмовими окулярами стає зрозуміло, що цією істотою був сам хідео кодзіма .

Поки неясно, чи є кошмар простим відсиланням на минулі проекти геймдизайнера, або якось пов’язаний з новими роботами.

Death stranding доступна на playstation 5, playstation 4 і pc. Кодзіма вже працює над новою грою, але деталей поки немає.