Характеристики біотуалетів та мобільних туалетних кабін

12-11-2019

Ми пропонуємо Вам кілька моделей мобільних туалетних кабін (біотуалетів), найбільш затребуваних сьогодні на ринку України. Спочатку хочу порекомендувати — краща туалетная кабина для дачи від компаніх ecogr.

Характеристики біотуалетів, запропонованих нами, витримають будь-яку критику самого прискіпливого споживача. Ці вироби виготовлені з екологічно чистого матеріалу — високоякісного поліетилену. Він легко піддається санітарній обробці, витримує температурний режим +/-50 °С.

Який біотуалет краще встановити в місцях проведення молодіжних масових заходів?

Звичайно, біотуалети ТОВ «ЛАТРИНА»! Ударне навантаження антивандального пластика – до 300 кг/див. Схема кріплення дверей теж спрямована проти проявів вандалізму, так як двері кріпиться не на петлях, а по всій довжині.

Біотуалет можна використовувати в місцях, де немає міської каналізаційної мережі, так як кабіна повністю автономна. Чистити приймальний бак може звичайна асенізаційна машина. Контакт з грунтом і її подальше зараження відсутня, що важливо при підтримці екологічної безпеки.

Ми допоможемо Вам у вирішенні проблеми, як вибрати біотуалет для дачі. Самий зручний обсяг приймального бака — 250 літрів (розрахований на 500 відвідувань). Менший бак доведеться чистити частіше, конструктивно він не міцний. Бак з великим об’ємом занадто високий, тому не зручний в експлуатації, при транспортуванні. Кабіна важить 80 кг, це дає можливість встановлювати її у будь-якій зручній Вам точці.

Гарантія на біотуалети — 5 років!

Гарантія кабін ТОВ «ЛАТРИНА» — 5 років, загальний термін експлуатації – не менше 10 років. Європейські оптимальні розміри — 1,1 м x 1, 2 м x 2,2 м – дають можливість зручно та безпечно експлуатувати, переміщати.

Матеріали для кабіни біотуалету ретельно підібрані. Двері у всіх моделей посилений алюмінієвим каркасом. Білий пластик, з якого зроблений дах, пропускає природне світло. Це дає можливість не використовувати додаткові джерела освітлення вдень. А невеликого освітлення майданчика, де встановлено біотуалет, в темний час доби вистачить, щоб не підключати електрику до самої кабіні.