Хакери fail0verflow натякнули на злом системи шифрування playstation 5

19

Відома в мережі група хакерів fail0verflow поділилася скріншотом коду, імовірно є розшифровкою одного з файлів новітньої прошивки для консолі playstation 5. Пізніше представник групи поділився деякими подробицями злому.

Джерело зображення: sony.com

У своєму твіті, що послідував за публікацією таємничого фрагмента, fail0verflow підтвердила, що група змогла витягти всі кореневі ключі, включаючи ключ, унікальний для досліджуваної консолі. це симетричні ключі, які можуть бути отримані програмними засобами.

За деякими даними, сам факт того, що ключі є симетричними, серйозно обмежує «користь» уразливості для зловмисників, оскільки з їх допомогою не вдасться, наприклад, підписувати власні прошивки і повністю перехопити контроль над консоллю — для цього необхідні асиметричні ключі.

Another one bites the dust 😎 pic.twitter.com/y1ty93avae

— fail0verflow (@fail0verflow) november 8, 2021

Група fail0verflow відома зломом консолей playstation 3 і 4. Наприклад, в останньому випадку хакери дочекалися, поки sony випустить патч для закриття уразливості і тільки після цього опублікували доступну їм інформацію. Не виключено, що група взагалі віддасть перевагу не публікувати ніякі подробиці, що дозволяють здійснити злом.

Так чи інакше, деякий час тому група fail0verflow вже писала про те, що консолі більше не варті того, щоб їх зламувати, оскільки стали занадто близькі до пк за своєю функціональністю.