Grid legends вийде в кінці лютого: дивимося прем’єрний геймплейний відеоролик

40

Кілька днів тому codemasters пообіцяла, що вже третього грудня покаже перший геймплейний відеоролик grid legends і оголосить точну дату виходу проекту. Що ж, порушувати обіцянки в ігровій індустрії не прийнято, тому кілька хвилин тому англійські розробники, нині належать electronic arts, і геймплей показали, і дату виходу оголосили, і основними подробицями новинки поділилися.

Отже, обвести в календарику червоним кружечком можна 25 лютого — саме в цей день любителі аркадних гонок зможуть підключитися до проходження «легенд». Відзначимо, що саме одиночний – » кар’єрний ” режим і є візитною карткою новенької частини серії grid.

У проекті буде представлена маса різних трас у відомих світових містах, в тому числі в москві, і понад сотню моделей автомобілів, включаючи і електромобілі.

Розробники з codemasters також потрудилися над мультиплеєром і впровадили кілька вже знайомих фанатам grid ігрових режимів, серед яких drift, elimination і driven to glory. Grid legends створювалася з розрахунком на покатушки з друзями, тому підтримка кроссплатформенной гри – в наявності.