Gran turismo 7 буде підтримувати трасування променів тільки в повторах і гаражі

31

Керівник розробки gran turismo 7 кадзунорі ямауті розповів про безліч особливостей нової частини гоночного симулятора в серії інтерв’ю безлічі видань. Gran turismo 7 подарує гравцям відмінну фізику, динамічну погоду, певною мірою впливає на ігровий процес, поліпшену систему пошкоджень і багато іншого. Помітно покращилася графіка, заявлена підтримка трасування променів, але тут ховається не дуже приємна особливість.

Wccftech виявив в інтерв’ю ямауті японському сайту game watch подробиці про роботу цієї графічної технології. Виявляється, що під час гонок трасування променів працювати не буде.

у грі можна вибрати трасування променів в повторі, далі в демонстрації сцени і в гаражі можна побачити зображення із застосованою трасуванням променів.хіба це не стосується водіння?так, це так. Це важко виконати, коли ви за кермом.

Невідомо, чи зміниться це рішення в майбутньому, подальші технічні зміни будуть залежати від робіт з оптимізації. В інтерв’ю зазначалося, що автомобілі відмінно підходять для демонстрації трасування променів, але, ймовірно, її ресурсоємність не дозволяє досягти цільових показників продуктивності під час гонок-60 кадрів в секунду при роздільній здатності 4k.