Gpd pocket 3-8-дюймовий міні-ноутбук з конвертованим дисплеєм, стилусом і модульним портом за ціною від $700

42

Компанія gpd hk, натхненна успіхом своїх попередніх компактних 7-дюймових ноутбуків gpd pocket і pocket 2, підготувала до випуску модель вже третього покоління. Дотримуючись традиції, gpd hk запустила кампанію на платформі indiegogo, щоб профінансувати проект.

Нова версія gpd pocket 3 зберегла компактний форм-фактор, але при цьому отримала ряд нововведень. Найбільш помітно змінився дисплей. Він збільшився в діагоналі до 8 дюймів. Роздільна здатність зображення (1920×1200) і підтримка сенсорного введення збереглися.

Зате завдяки новому шарніру дисплей тепер можна перевернути на 180 градусом і трансформувати ноутбук в планшет. Крім того, підтримується можливість використання стилуса, і він входить в комплект поставки. Іншими поліпшеннями дисплея можна назвати використання захисного скла corning gorilla glass 5 і підвищення яскравості до 500 ніт.

Також була доопрацьована клавіатура. Замість попереднього стіка тепер в клавіатурному блоці можна знайти невелику сенсорну панель в правому верхньому кутку і кнопки миші в лівому кутку. Крім того, клавіатура отримала підсвічування.

Разом з тим пристрій оснащується модулем розширення з портом rs-232 і опціональним модулем kvm. Завдяки цьому ноутбук можна підключати до старих периферійних пристроїв або мережевих серверів, які не мають клавіатури і миші. Додатково новинка оснащена портом hdmi для підключення зовнішнього монітора.

Gpd pocket 3 пропонується в двох конфігураціях. Базова версія оснащена процесором intel pentium silver n6000, оперативною пам’яттю об’ємом 8 гб і твердотільним накопичувачем m. 2 ємністю 512 гб. У pocket 2 використовувалося сховище на базі пам’яті emmc ємністю 128 гб.

Для більш вимогливих користувачів доступна конфігурація з процесором core i7-1195g7, 16 гб озу і накопичувачем ємністю 1 тб. Вартість цих модифікацій становить $701 і $1050, відповідно. Модуль kvm можна придбати за додаткові $ 80. До поставок планується приступити в січні 2022 року.