Головна страйкниця в activision blizzard оголосила про відхід з компанії

38

Як відомо, activision blizzard все ще знаходиться на «облоговому положенні», витримуючи удари страйкарів, змі та акціонерів, незадоволених робочою обстановкою всередині холдингу. Керівництво холдингу вже пішло на поступки, організувавши фонд для постраждалих і пообіцявши створити спеціальний комітет, який буде стежити за виконанням доручень з підтримки гідної робочої атмосфери в компанії і регулярно звітувати перед радою директорів.

Організатор робочих страйків проти політики activision blizzard джессіка гонзалес, по всій видимості, вирішила, що її справи в компанії завершені, і оголосила про відхід з холдингу. За словами пані гонзалес, вона прийняла занадто хорошу пропозицію, щоб від нього відмовлятися. Шлях гонзалес лежить в ніяк не пов’язану з відеоіграми фінансово-технічну компанію на досить високу посаду. Її останнім робочим днем в activision blizzard стане 10 грудня.

My resignation from blizzard entertainment pic.twitter.com/ejetsygfv8

– jessica gonzalez 💙 #firebobbykotick (@blizzjess)november 30, 2021

Наостанок гонзалес звернулася до гендиректора activision blizzard боббі котику, заявивши, що його бездіяльність і небажання брати на себе відповідальність за те, що відбувається в компанії призводять до втрати талановитих розробників і, як наслідок, зниження рівня якості випускаються холдингом ігор. Гонзалес вважає, що котик повинен піти.

І тоді, мабуть, як за помахом чарівної палички і проблеми зникнуть, і ігри хороші почнуть виходити пачками. Чи не занадто пізно для activision blizzard, і, особливо, для другої частини цього холдингу-blizzard entertainment, з якої за останні роки пішли практично всі, хто кували велич даної компанії?