Головна каталог програм відеоплеєри

14

Kodi — домашній кінотеатр і розважальний центр — програма для каталогізації, відтворення і роздачі мультимедіа контенту. Кроссплатформенний і повністю безкоштовний проект з відкритими вихідними кодами.

Kodi потрібен для створення зручної медіатеки і дозволяє зібрати в одному інтерфейсі весь медіа-контент: фільми, серіали, музику, фотографії, tv-передачі, подкасти, аудіокниги і навіть відеоігри (підтримуються емулятори консолей). Можна забезпечити все це супутніми матеріалами (обкладинки, текстові матеріали та інше). Інтерфейс розрахований на великі екрани з будь-яким дозволом і зручний для роботи на телевізорах і управління за допомогою пульта дистанційного керування. Вийде розважальний центр на зразок домашнього кінотеатру.

інтерфейс kodiвідеоплеєрналаштування

Підтримка самого різного типу джерела медіафайлів — найважливіша особливість kodi. Медіатека, що зберігається на одному пристрої, може бути відтворена на іншому. Найпростіше і часте використання-підключення пристрою з kodi до великого екрану для організації домашнього кінотеатру. Ще однією прекрасною ідеєю буде створення медіасервера на raspberry pi з доступом з будь-яких пристроїв через мережу. Насправді, досить гнучкий софт дозволить реалізувати масу ідей по організації зручного розважального центру.

Розширюваність-друга важлива особливість. Функціональність kodi може бути доповнена спеціальними модулями. Це можуть бути функціональні розширення або, наприклад, включення в програму додаткових зручностей. Наприклад, включення в програму торрент-клієнта дозволить завантажувати фільми, прямо не виходячи з kodi.

Програма знаменита своєю портируемостью. Є версії для дуже широкого кола пристроїв і операційних систем. Можна завантажити kodi для windows, gnu / linux, android і багатьох інших систем.