Genshin impact-стала відома дата презентації оновлення 2.2

18

Китайська студія mihoyo продовжує активно розвивати action / rpg genshin impact, якій виповнився 1 рік. У розробників ще величезна кількість планів і на цьому тижні вони покажуть наступне велике оновлення гри.

Презентація оновлення 2.2 відбудеться в неділю, 3 жовтня. Пряма трансляція на офіційному twitch-каналі genshin impact розпочнеться о 15:00 за московським часом і триватиме близько 40 хвилин. Відразу після неї запланований онлайн-концерт, присвячений дню народження гри. Запис анонсу версії 2.2 на youtube-каналі варто чекати о 19:00.

✉️ дорогі мандрівники! 📺 прийшла пора стріму! спеціальний стрім нової версії genshin impact пройде 3 жовтня 2021 15:00 (за мск) на офіційному каналі twitch: https://t.co/nqwerd6w9o#genshinimpact pic.twitter.com/uehcitp2ca

— genshin impact ru (@rugenshinimpact) september 29, 2021

Згідно з чутками і витоками з китайського закритого бета-тестування оновлення 2.2 додасть новий острів цурумі, який відноситься до регіону інадзума. Цього разу mihoyo представлять тільки одного нового персонажа. Ним стане чотиризірковий піротехнік тома. Гравцям він вже знайомий по сюжетній лінії інадзуми. Тома увійде до складу другого банера разом з п’ятизірковий персонаж ху тао. А перша молитва поновлення 2.2 може бути присвячена чайльду. Також апдейт, імовірно, додасть завдання зустрічей для томи і саю.

Якщо терміни виходу оновлень не зміняться, реліз версії 2.2 варто чекати 13 жовтня.

А тим часом рейтинг genshin impact в google play опустився до 2.8 балів. При цьому в app store він тримається на позначці 4.7. Співробітники google вважають, що рейтинг гри опустився через атаку ботів. Зараз компанія зайнята видаленням всіх негативних відгуків за останню добу.