Genshin impact: дружба – як підвищити? [гайд]

14

приготуйтеся до епічного бою в genshin impact! у цьому дивовижному світі ви підете на пошуки близької людини, попутно борючись з хілічурлами і допомагаючи жителям тейвата.

Кожен з персонажів має унікальні навички. Деякі приєднуються до вашої подорожі в ході розвитку сюжетної лінії, інші-після заклику молитвою. Яка історія стоїть за героями? про це вони розкажуть самі в міру збільшення рівня дружби.

Що таке дружба?

Дружба в геншин імпакт – це показник ігрового прогресу, який відображає частоту використання конкретного персонажа. Підвищення рівня близькості відкриває нову інформацію про нього.

У грі можна розблокувати різних персонажів і додати в команду. Коли герой знаходиться в загоні, то під час виконання завдань він отримує досвід дружби.

На що впливає дружба?

Рівень дружби впливає на кілька ігрових моментів.

По-перше, близькість з персонажем розкриває фрагменти його історії, шлях становлення. Розповіді про отримання очі бога, труднощі або особисті переживання. Можна спостерігати, як компаньйон поступово відкривається нам і говорить про сокровенне.

Наприклад, близький зв’язок з джин показує, як багато віри в мондштат сім’я вклала в неї . Відкривається картина її довгого і наполегливої праці, щоб стати доблесним лицарем кульбаб, і по праву говорити девіз династії ” за мондштат, як і завжди!».

По-друге, новий режим “зробити фото” стає більш цікавим. У міру підвищення рівня з’являються додаткові емоції.

По-третє, відкриваються діалоги, в яких один ділиться думкою про навколишній світ, погоду, жителів тейвата, а також про свої переваги або неприязні.

Як підвищити рівень дружби в genshin impact?

Для підвищення рівня дружби в genshin impact потрібно заробляти досвід дружби через проходження щоденних або випадкових квестів.

Очки досвіду товариських відносин також даються за перемогу над щотижневими босами, проходження підземель і збір нагород квітів осяяння і багатства.

Підвищення досвіду отримуватимуть тільки персонажі в загоні.

Також досвід дружби для одного персонажа можна отримати при створенні чарівної руди в кузні.

За словами розробників, в майбутніх оновленнях будуть особливі завдання з вибором, залежним від рівня дружби. З підвищенням рангу зростає і кількість необхідних очок товариства, нижче представлена таблиця. Вона допоможе зрозуміти скільки досвіду необхідно заробити для максимальної прокачування.

зображення взято з https://www.hoyolab.com/genshin/article/293946

Експерименти деяких гравців показали, що при щоденному фармі на умовах:

  1. 55 ранг пригод.
  2. повна витрата смоли без доната.
  3. виконання щоденних квестів і випадкових подій.

Буде потрібно приблизно 47 днів на поліпшення з 1 рівня дружби до 10.

Нагороди за рівні дружби

Список нагород за рівні дружби містить особливі плюшки у вигляді прикраси профілю і примогемов. При досягненні максимального рівня гравець отримує іменну карту персонажа. Картку можна подивитися, зайшовши в меню паймон, потім вибравши «редагувати» і пункт «іменна карта».

Досягнення “це особисте…” в групі “подорож героя” дає камені витоку, а саме:

  1. 10 ур. Дружніх відносин з 4 компаньйонами винагороджується 5 примогемами.
  2. з 8 супутниками – 10 примогемів.
  3. за 16 дається 20 примогемів.

Видеогайд