Генеральний директор nvidia дженсен хуанг представить нові технології на gtc keynote в листопаді

13

серед провідних спікерів конференції 8-11 листопада: фей-фей лі зі стенфорда, тім суїні з epic games, семі бенджіо з apple, ілля суцкевер з openai.

Nvidia оголосила сьогодні про проведення глобального віртуального gtc з 8 по 11 листопада, на якому засновник і генеральний директор nvidia дженсен хуанг представить новинну доповідь, а також відбудуться виступи деяких видатних світових лідерів в області досліджень ші і лідерів галузі.

Основна доповідь хуанга транслюватиметься в прямому ефірі 9 листопада об 11:00 за московським часом. Реєстрація безкоштовна і не потрібна для перегляду основної доповіді.

Очікується, що більше 200 000 розробників, новаторів, дослідників і творців будуть реєструватися на заході, який буде присвячено глибокому навчанню, науці про дані, високопродуктивним обчисленням, робототехніці, центрам обробки даних. Спікери розкажуть про останні досягнення, які трансформують деякі з найбільших світових галузей, такі як охорона здоров’я, транспорт, виробництво, роздрібна торгівля та фінанси.

Будуть представлені керівники сотень організацій, у тому числі amazon, arm, astrazeneca, baidu, bmw, domino’s, electronic arts, facebook, ford, google, kroger, microsoft, mit, oak ridge national laboratory, red hat, rolls-royce, salesforce, samsung, servicenow, snap, volvo, walmart і wpp.

” gtc-це прекрасна можливість для розробників і бізнес-лідерів дізнатися про останні досягнення в області штучного інтелекту, прискорених обчислень і комп’ютерної графіки від провідних світових новаторів, вчених і дослідників», – сказав грег естес, віце-президент з програм для розробників в nvidia. “стартапи, наукові кола і найбільші підприємства збираються разом в gtc, надаючи учасникам унікальну можливість ділитися ідеями і співпрацювати, долаючи кордони для створення майбутнього».

В останні роки gtc розширилася з високопродуктивних обчислень і графіки, щоб включити такі області, як хмарні та корпоративні обчислення, де часто використовуються прориви в області штучного інтелекту. Основна доповідь та інші доповіді надають корпоративним та іт-керівникам найновішу інформацію про те, як налаштувати безпечні прискорені центри обробки даних, які підтримують сучасні робочі навантаження, включаючи штучний інтелект, машинне навчання та обробку природної мови.

спеціальний контент для стартапів, нові пропозиції щодо навчання nvidia inception, програма для стартапів з більш ніж 8 500 учасниками, проведе в gtc повний курс, призначений для навчання, інформування та розвитку молодих компаній, які революціонізують галузі. Будуть представлені понад 70 стартапів, у тому числі відомі засновники компаній і відомі галузеві партнери. Теми включають обговорення ai, відкриття ліків, автономні системи, ринки, що розвиваються, та інші галузі.

Учасники gtc також зможуть розвинути і відточити свої навички в nvidia deep learning institute, який пропонує освітні ресурси для всіх, хто хоче дізнатися про все, що пов’язано зі штучним інтелектом. Dli проведе 14 повноденних навчальних семінарів, від початкового до просунутого, на чотирьох мовах в декількох часових поясах. Теми включають класичні курси dli, такі як» основи глибокого навчання«, а також нові навчальні курси, такі як» масштабування додатків cuda c++ на кілька вузлів «і»прискорення конвеєрів проектування даних”.

Семінари проводять інструктори з сертифікацією nvidia dli, які є експертами у своїй галузі і надають кращі в галузі технічні знання, що сприяють видатним результатам. Учасники також можуть отримати сертифікат компетентності для підтримки професійного розвитку.

демократизація штучного інтелекту nvidia структурувала gtc як відкритий захід з повним доступом, доступний практично для будь-якої спільноти по всьому світу.

Сесії і доповідачі були відібрані, щоб інформувати і надихати розробників, дослідників, вчених, викладачів, професіоналів і студентів. Будуть розглянуті такі теми, як створення більш досконалих наборів даних і підвищення інклюзивності ші. Nvidia співпрацює з такими організаціями, як latinx in ai, tech career і w.ai в ізраїлі, а також корейський жіночий університет іхва, щоб запропонувати безкоштовний доступ до семінарів dli для різних спільнот.