General motors побудує катодний завод в північній америці для створення електромобільних батарей

43

General motors оголосила, що побудує новий катодний завод в північній америці, який буде виробляти компоненти для акумуляторних батарей для електромобілів. Завод, що будується в рамках спільного підприємства з південнокорейською posco chemical, буде обробляти активний катодний матеріал (cam), на який припадає близько 40% вартості акумуляторної батареї.

Джерело зображення: the verge

Як і інші автовиробники, gm прагне розширити модельний ряд електромобілів. Компанія обіцяє інвестувати $27 мільярдів в розробку і запуск виробництва 30 нових моделей авто на електричній тязі до 2025 року. Щоб здійснити ці плани, gm намагається зміцнити свій ланцюжок поставок. Компанія заявила, що витратить більше $ 4 мільярдів на будівництво двох заводів з виробництва акумуляторів в північній америці в партнерстві з lg chem.

Новий катодний завод буде поставляти матеріали для виробництва акумуляторів на два автомобільних заводу в огайо і теннесі, які в даний час будуються. Крім того, до середини десятиліття gm планує побудувати ще два заводи з виробництва акумуляторних осередків. Gm не розкрила розташування нового катодного заводу, але заявила, що він буде запущений в 2024 році.

Gm заявляє, що має намір відмовитися від кобальту, який є найдорожчим матеріалом для акумуляторів, в своїх батареях, і вивчає альтернативні технології виробництва елементів живлення. Компанія нещодавно уклала угоду з видобутку літію, ключового матеріалу для виробництва акумуляторів, з геотермальних родовищ в сша. Інші зусилля компанії включають в себе створення нового дослідницького центру в мічигані, що займається розробкою більш довговічних і екологічно безпечних батарей для електромобілів.